השוואת קרנות פנסיה

התחילו בהשוואת קרנות פנסיה:

מה טווח הגיל שלך?
Field is required!
Field is required!
האם כבר יש לך קרן פנסיה?
Field is required!
Field is required!
מה טווח השכר שלך?
Field is required!
Field is required!

דמי הניהול הממוצעים שתוכל לקבל הינם:

דמי ניהול מההפקדה: 1.7%
דמי ניהול מהחיסכון: 0.17%

דמי הניהול הממוצעים שתוכל לקבל הינם:

דמי ניהול מההפקדה: 1.5%
דמי ניהול מהחיסכון: 0.15%

דמי הניהול הממוצעים שתוכל לקבל הינם:

דמי ניהול מההפקדה: 1.5%
דמי ניהול מהחיסכון: 0.1%

דמי ניהול שוברי שוק!!

ניתן להתעדכן טלפונית בלבד
שם מלא:
מלא את השדה
Field is required!
Field is required!
נא להזין מספר תקין
אחרת ההשוואה לא תבוצע
מספר נייד
נא למלות שדה
נא למלות שדה
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת קרנות פנסיה. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור 🙂
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.

 

דמי ניהול מהפקדה

דמי ניהול מחיסכון

דמי ניהול מרביים

6.00% מההפקדה

0.50% מחיסכון

דמי ניהול ממוצעים

1.95% מההפקדה

0.19% מחיסכון

דמי ניהול בקרנות הפנסיה ברירות מחדל בישראל

1.00% מההפקדה

0.22% מחיסכון 

דמי ניהול ממוצעים דרך ברטה

1.50% מההפקדה

0.15% מחיסכוןאתם יכולים לבצע השוואה בין קרנות פנסיה בצורה עצמאית בשימוש בכלים מקוונים, כמו פלטפורמת השוואת דמי ניהול בקרן הפנסיה של ברטה , שמציגה נתונים עדכניים על קרנות על דמי הניהול בקרנות הפנסיה השונות.

השוואת דמי ניהול בקרן הפנסיה חשובה על מנת להוזיל את עלויות דמי ניהול מהפקדה ודמי ניהול מחיסכון ובכך לצמצם את עלויות דמי הניהול כך שרוב הכסף שאנו מפקידים לקרן ילך לחיסכון ויגדיל לנו את החיסכון ובכך תגדל גם הקצבה  החודשית שלנו בגיל פרישה.

חשוב לשים לב למספר נושאים כגון : מהי התשואה הטובה ביותר שכל קרן פנסיה עשתה , גובה העמלות שאנו משלמים, מדיניות ההשקעה של הקרן והסיכון הכרוך בכך, תשלום תביעות ועוד.

קרן פנסיה הינה מוצר חיסכון שמספק גם מרכיבים ביטוחים כגון אובדן כושר עבודה וביטוח למקרה מוות, קופת גמל לעומתה מספקת כלי לחיסכון בלבד לגיל פרישה. בקופות אלה ישנם הבדלים גדולים בדמי הניהול, ולכן מומלץ להתייעץ עם בעל מקצוע.

השוואת דמי ניהול קרן פנסיה

קרן הפנסיה שלכם היא זו שהכי משמעותית לחיים שלכם שאחרי היציאה לפנסיה. ככל שהגיל שלכם עולה, אתם מגלים עד כמה לקרן הפנסיה יש משמעות על איכות החיים העתידית שלכם, ואתם מעוניינים לשריין לעצמם את קרן הפנסיה שתניב לכם הכי הרבה רווחים ותאפשר לכם לחיות הכי בכבוד שיש, גם כשהמשכורת תפסיק להיכנס לחשבון הבנק שלכם. כל מה שרציתם לשאול על השוואת קרנות פנסיה, ולא היה לכם את מי לשאול, במאמר המקצועי שלפניכם.

מהי בכלל קרן פנסיה?

קרן פנסיה היא קרן שנועדה לאפשר איכות חיים במצבים שונים שלאחר גיל הפרישה לפנסיה. המצב הנפוץ ביותר הוא יציאה לפנסיה, בו המבוטח מקבל קצבה חודשית אשר מאפשרת לו לשמור על איכות החיים ממש כאילו הוא עובד ומקבל משכורת. ככל שקרן הפנסיה צוברת כספים רבים יותר, כך היא מאפשרת שסך הקצבה החודשית תעמוד על אחוז גבוה מממוצע המשכורות החודשי של המבוטח, דבר שמאפשר סך קצבה גבוה יותר למקסימום איכות חיים.

מה עוד כוללת קרן הפנסיה

בנוסף לתרחיש הכי נפוץ של קצבת פנסיה לאחר גיל הפרישה, ישנם גם אופציות נוספות, כמו קצבה מוקדמת יותר בגין אובדן כושר עבודה, אשר מאפשרת גם למי שאיבד את היכולת לעבוד, לקבל קצבה חודשית שתאפשר לו לשמור על איכות החיים, כאשר בנוסף קיימת גם קצבת שארים במקרה של חלילה מוות. הקצבאות הללו נועדו לכסות כל מקרה השונה מן התרחיש הצפוי של היציאה לפנסיה, כדי שגם במקרה בו היציאה לפנסיה תתרחש באופן השונה מן המקובל, עדיין יקבל המבוטח את התמורה הכספית המגיעה לו מכיסוי קרן הפנסיה.

למה חשוב לערוך השוואת קרנות פנסיה

השוואת קרן הפנסיה, מאפשרת השוואה של כלל הפרמטרים אשר מרכיבים את הפנסיה, דבר שיכול להוביל לבחירה שהכי נכונה לצרכים האישיים שלכם. השוואת קרן הפנסיה כוללת בתוכה את כלל הנתונים שמרכיבים את הפנסיה: החל מגובה ההפרשה החודשית, המשך בגובה דמי הניהול וכלה בכיסוי הביטוחי שמעניקה קרן הפנסיה. המכלול של כלל הנתונים הללו, יכול להוביל לבחירה מושכלת שלוקחת בחשבון את כל הנתונים הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק.

לפי מה נקבע סכום הפנסיה העתידי?

למעשה, המרכיבים של הפנסיה העתידית, מורכבים משני נתונים. הנתון הראשון הוא בשליטתכם, והוא עוסק בהפרשה החודשית אותם אתם מעבירים לקרן הפנסיה, על מנת שתצברו לעתיד תקרת אחוזים גבוהה. על הנתון השני אחראית קרן הפנסיה, והוא כולל את כלל התשואות שחברת הפנסיה הצליחה להרוויח מן הכספים ששכבו אצלה עד היציאה לפנסיה. ככל שחברת הביטוח הובילה לתשואות גבוהות יותר, כך באופן יחסי גם סכום קצבת הפנסיה או קצבת השאירים, יהיה גבוה באופן יחסי.

השוואת תשואות קרנות פנסיה

כדי להבטיח כי התשואות של חברת הביטוח יהיו במגמת עליה, דבר שיאפשר לכם לקבל קרן פנסיה עם סכום גבוה, קיימת האפשרות לערוך השוואה ממוקדת בין תשואות הפנסיה של חברות הביטוח השונות. השוואת תשואות קרנות פנסיה על בסיס העבר וההווה, מאפשרת לצייר את מגמת העתיד ובכך לאפשר לכם בחירה של קרן פנסיה שהתשואות שלה נמצאות במגמת עליה, דבר שישפיע גם על עליית קרן הפנסיה העתידית שלכם.

דמי ניהול פנסיה

חברת הביטוח, היא אינה עמותה או ארגון חסד, ועל כל הטיפול בכספי הפנסיה שלכם ובתשואות הנגזרות, היא גם גובה דמי ניהול, אותם היא מקזזת מסכום הקצבה העתידי. לדמי הניהול יש השלכה ישירה על גובה הפנסיה, ולכן יש לקחת אותם בחשבון בעת בחירה של חברת ביטוח שתנהל את קרן הפנסיה שלכם. אומנם, חברות הביטוח כפופות לרגולציה שמגבילה את דמי הניהול לאחוזים מסוימים, אך עדיין קיימים פערים ניכרים באחוז דמי הניהול בין חברות הביטוח, דבר שמחייב בחינה מדוקדקת של דמי הניהול אותם גובים חברות הביטוח השונות.

על שני הסוגים של דמי הניהול

למעשה, דמי הניהול מתחלקים לשני חלקים. החלק הראשון בדמי הניהול חל על סכום ההפקדה החודשית ובדרך כלל הוא ינוע בין אחוז אחד לכמה אחוזים. החלק השני של דמי הניהול, חל על הצבירה הכללית של הפנסיה, והוא עומד בדרך כלל על פחות ממחצית האחוז. בשקלול נתוני הפנסיה, יש לקחת בחשבון את שני הסוגים של דמי הניהול, כיוון שלשניהם יש השפעה ישירה על סכום הפנסיה העתידי. חשוב לדעת כי כל סוג של דמי ניהול הוא מרכיב בפני עצמו, וקיימת האופציה של חברה אשר גובה דמי ניהול מועטים על הפקדה חודשית, אך דמי ניהול גבוהים על צבירה כללית וכן להפך.

השוואת דמי ניהול פנסיה

בהשוואת דמי ניהול פנסיה, תוכלו לקבל את כל המידע שקשור לדמי הניהול שגובות חבורת הביטוח השונות, ובכל לבחור חברה שאחוז דמי הניהול שלה אינו גבוה מידי. חשוב לזכור, כי אמנם לדמי הניהול יש השלכה על סכום הפנסיה אך הם לא הנתון העיקרי בבחירה של חברת ביטוח. חברת ביטוח אשר מעניקה אחוז תשואות גבוה יחד עם דמי ניהול גבוהים, לעיתים תהיה משתלמת יותר מבחינה כספית, מאשר חברת ביטוח שמעניקה דמי ניהול נמוכים, אך גם אחוז תשואות נמוך. המטרה היא להגיע לאיזון העדין בין אחוז תשואות גבוה ככל הניתן, עם אחוז דמי ניהול נמוך ככל הניתן.

התמקחות על דמי הניהול

חשוב לדעת, שבשונה משאר הפרמטרים שמרכיבים את קרן הפנסיה שלכם והם מציאות בלתי ניתנת לשינוי – דמי הניהול שלכם יכולים להגיע לכדי מיקוח. במקרה בו אתם מגלים קרן שכל הנתונים שלה מצוינים ומתאימים לרווח מקסימלי, חוץ מסעיף דמי הניהול, מומלץ לנסות להתמקח עם נציג הקרן על גובה דמי הניהול, כיוון שייתכן וכך תוכלו להפחית אותם משמעותית ולהנות משאר ההטבות שקרן הפנסיה הספציפית מציעה עבורכם.

מה זה איזון אקטוארי

קרן הפנסיה בחברת הביטוח, מבוססת על ערבות הדדית, שמסתמכת על תשלומי פנסיה שמתבססים על משלמי ההפרשה החודשית. כאשר ישנם תביעות פנסיה שעולות על סך ההפרשות החודשיות מכלל מפקידי הפנסיה, הרי שהמצב מצביע על גירעון אקטוארי, כיוון שהביקוש של תשלומי הפנסיה – עולה על תשלומי הפנסיה שמתקבלים. אך כאשר המצב הפוך, וסך הפרשות הפנסיה עולות על סך קצבאות הפנסיה, הרי שהקרן נמצאת במצב חיובי שנקרא עודף אקטוארי.

השוואת איזון אקטוארי בין חברות הביטוח השונות

כיוון שמימוש קרן הפנסיה שלכם הוא לא בהווה, אלא בעתיד, קשה לדעת באופן מדויק מה יהיה האיזון האקטוארי בקרן הפנסיה בעת בה תפרשו לפנסיה ותתבעו את קצבת הפנסיה שלכם. אך על פי המגמה הרווחת והנתונים שבשטח, ניתן להסיק גם על העתיד. השוואת קרן פנסיה מאפשרת לקחת בחשבון גם את הנתון של האיזון האקטוארי וכך לשלב את הנתון הזה בחשבון ולהוביל לבחירה החכמה והנכונה ביותר.

איזה קןם פנסיה היא הכי טובה?

למעשה, על שאלת איזה קרן פנסיה היא הכי טובה – תוכלו רק אתם לענות, בהתאם לנתונים שיתגלו אליכם מהשוואת קרנות הפנסיה, וההתאמה שלהם לצרכים האישיים שלכם. לגיל המפריש לפנסיה, יש גם משמעות רבה על רמת הרווחיות של הפנסיה העתידית. ככלל – ככל שגיל המפריש לפנסיה נמוך יותר, כך גם מובטח לו סך פנסיוני מצטבר יותר ועם תשואות גבוהות יותר, וכן להפך. מסיבה זו, בעת השוואת קרן פנסיה יש לקחת גם את  נתון הגיל של המבוטח בחשבון, כיוון שיש לו השפעה מכרעת על הסך הכללי.

יציבות קרן הפנסיה

נתון נוסף שיש לקחת בחשבון בעת בחירת קרן פנסיה והשוואת קרנות פנסיה, הוא הנתון של יציבות קרן הפנסיה. יציבות קרן הפנסיה אמורה להתבטא במצבים בהם הסטטיסטיקה של חברת הביטוח אינה מתגשמת, וישנם יותר תביעת קצבאות מאשר תוכנן על ידי חברת הביטוח. ככל שחברת יציבה יותר ויש לה מאגרי משנה, היא תוכל להתמודד ביתר קלות גם עם דרישה מוגברת של תביעות לקבל פנסיה, ובכך להבטיח לכם ביטחון כלכלי.

השוואת קרנות פנסיה עם מקסימום שקיפות נתונים

בחברת ברטה ביטוח ופיננסים, גם אתם תוכלו להשיג השוואה יעילה של קרנות הפנסיה השונות, עם מקסימום שקיפות נתונים. כדי לאפשר לכם לקבל את המידע הכי מדויק ואמין, השוואת קרנות הפנסיה אינה כוללת רק מספר מצומצם של קרנות פנסיה, אלא השוואה רחבת היקף של כל חברות הביטוח והפנסיה בישראל. למעשה, השוואת קרנות פנסיה דרך חברת ברטה ביטוח ופיננסים מבטיחה לכם שקלול נכון של כלל הנתונים, תוך הובלה לבחירה שהכי נכונה בהתאם לנתונים האישיים שלכם.

השוואת קרנות פנסיה תוך שמירה על חיסיון פרטים

כדי לאפשר לכם מינימום חשיפה של פרטים אישיים ומקסימום היחשפות לנתוני קרנות הפנסיה השונות, חברת ברטה ביטוח ופיננסים מאפשרת לכם קבלת מידע אישי, תוך שמירה מלאה על פרטיכם האישיים. בכך, אתם מאפשרים לעצמכם הימנעות מחשיפת פרטים אישיים לקרנות הפנסיה השונות, שאינה באה על חשבון המידע הקריטי של נתוני קרנות הפנסיה, שיאפשר לכם לבחור את תמהיל הפנסיה המשתלם ביותר עבורכם.

השוואת קרנות פנסיה – חיסכון בזמן ובכסף

השוואת קרנות פנסיה מאפשרת לכם לחסוך בזמן יקר, כיוון שהיא מונעת מכם את התהליך המייגע שדורש עימו בירור מחירים רחב היקף. במקום להתקשר לחברות השונות ולהפציץ את המייל במידע מקרנות הביטוח, אתם מקבלים את כל המידע הנחוץ לכם, על פי הזנת נתונים ובלחיצת כפתור. בנוסף, השוואת קרן פנסיה בחברת ברטה ביטוח ופיננסים מאפשרת לכם לחסוך משמעותית, כיוון שעל פי הנתונים אותם אתם מקבלים בהשוואה, אתם יכולים לבחור קרן פנסיה אשר מצד אחד דורשת מכם מינימום תשלום תמורת הכיסוי שלה, ומצד שני היא מעניקה לכם כמה שיותר בונוסים שיגדילו את סכום הפנסיה העתידי שלכם.

לסיכום: השוואת קרנות פנסיה מבצעים רק בחברת ברטה ביטוח ופיננסים!

אם גם אתם רוצים להגיע אל ימי הפנסיה עם ביטחון פיננסי וכלכלי, חברת ברטה ביטוח ופיננסים היא הכתובת הכי נכונה עבורכם לכך! החברה מעניקה השוואה ממוקדת מכלל חברות הביטוח בארץ, תוך מתן התייחסות לכלל הנתונים שמרכיבים את תמהיל הפנסיה, ויש להם השפעה על גובה קצבת הפנסיה החודשית שתקבלו בעתם הגיעכם לגיל פרישה.

השוואת קרנות פנסיה
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר