השוואת דמי ניהול קופת גמל

התחילו בהשוואת דמי ניהול קופת גמל:

השוואת דמי ניהול קופת גמל
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת דמי ניהול קופת גמל. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור :)
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
קופת גמל הינה מוצר חיסכון לגיל פרישה.
בדרך כלל התשלומים המתקבלים הינם מהמעסיק , בדומה לקרן פנסיה , אך ניתן גם לבצע הפקדות עצמאיות.
לא בהכרח. ישנם תנאים מסוימים שצריכים להתקיים על מנת למשוך את הכספים מקופת הגמל. בדרך כלל, ניתן למשוך את הכספים בגיל הפרישה, אבל ישנם מקרים מסוימים שבהם ניתן למשוך את הכספים לפני הזמן.
זה תלוי בכמה פרטים, כמו גילך, כמה כסף יש בקופה, מתי הכסף הופקד לקופה , האם ישנם רווחים בקופה, ואיך אתה בוחר למשוך את הכספים. בכל מקרה, יתכן שיהיה צורך לשלם מס, וכדאי להתייעץ עם יועץ מס או עם נציג מקופת הגמל.
כן, ישנה אפשרות להחליף את קופת הגמל שלך ולבצע ניוד כספים מחברה לחברה , , אבל ישנם תנאים והגבלות מסוימים שצריך לקחת בחשבון, וכדאי להתייעץ עם יועץ פיננסי לפני שאתה עושה שינוי כזה.

כשמדובר בתכנון הפנסיוני שלך, קופת גמל היא אחת מהאפשרויות העומדות לרשותך. בהמשך העמוד תראו מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים השוואת דמי ניהול קופת גמל בין הגופים.

מהי קופת גמל 

קופת גמל היא קופת חיסכון לגיל פרישה.  היא החלופה לקרן פנסיה או ביטוח מנהלים.

מה ההבדל בין קופת גמל לקרן פנסיה:

בקופת גמל להבדיל מקרן פנסיה איך מרכיבים ביטוחים כך שכל הכסף שמופקד לתוכה עובר לחיסכון שלנו, בקרן פנסיה יש ביטוח לאובדן כושר עבודה ולמקרה מוות שיש לו עלות כספית , ולכן הקצבה תהיה נמוכה יותר 

היתרונות שבקופת גמל 

בקופת גמל ניתן לקבוע מוטבים בשם בקופה , כך שחלילה במקרה מוות המוטבים יקבלו את הכסף אשר נמצא בה, בקרן פנסיה למשל קיים מנגנון אחר שנקרא שאירים שהם תחילה יקבלו את כספי הנפטר. 

בנוסף את הכסף שנמצא בקופת גמל המוטבים יקבלו כסכום חד פעמי , להבדיל מקרן פנסיה שם הקופה תשלם כקצבה לאורך השנים.  

חסכון חכם – השוואת דמי ניהול קופת גמל:

בקופת גמל ישנם מסלולי השקעה רבים, כך שאנו נוכל לבחור את רמת הסיכון הרצויה בהתאם לרצונות שלנו, וכך למעשה לשלוט על הכספים שלנו בצורה מדוייקת יותר .

לתכנן את הפנסיה שלנו :

קופת גמל מאפשרת השקעה בשוק הפיננסי בצורה ריאלית, כך שאפשר להרוויח מתשואות עתידיות על החיסכון שלנו דבר זה מאפשר לנו להגדיל את החיסכון לגיל פרישה. עבור תוכנית פנסיה מוצלחת, חשוב לתכנן ולנהל את  התקציב הפיננסי שלנו ולדאוג להגדיל את ההפקדות  כמה שניתן  עבור הפנסיה העתידית שלנו.

לסיכום בנושא השוואת דמי ניהול קופת גמל

לסיום, השוואת דמי ניהול בקופות גמל היא צעד קריטי בתהליך הבחירה של כלי החיסכון לטווח הארוך. דמי הניהול יכולים להשפיע באופן משמעותי על התשואה הסופית של החיסכון ולכן, חשוב לבחון אותם בקפידה ולהשוות בין קופות שונות לאור האפשרויות השונות שהן מציעות. יש לשקול לא רק את גובה דמי הניהול, אלא גם את איכות הניהול, התשואה ההיסטורית והמוניטין של הקופה, אפשרויות ההשקעה, גמישות התוכנית ושירות הלקוחות. בחירת קופת גמל היא השקעה לעתיד ולכן יש לגשת אליה ברצינות ובמודעות, תוך קבלת כל המידע הנדרש ולאחר ייעוץ מקצועי, כדי לוודא שהחלטותינו תואמות למטרות האישיות ולצרכים הפיננסיים שלנו לאורך זמן.

השוואת דמי ניהול קופת גמל
השוואת דמי ניהול קופת גמל
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר