השוואת קופות גמל להשקעה

התחילו בהשוואת קופות גמל להשקעה:

השוואת קופות גמל להשקעה
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת קופות גמל להשקעה. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור :)
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
קודם כל, עליך לבדוק את התפוקה העברתית של הקופה, את הרמת הסיכון של התיק המשקעות שלה, את עמלות הניהול ואת מדיניות ההשקעות של הקופה.
כן, יש הבדלים משמעותיים. קופת גמל להשקעה מאפשרת לחברים לבחור את רמת הסיכון של ההשקעות שלהם, בעוד קופת גמל עובדים משקיעה את כספי הגמל של כלל החברים בהשקעות ברמת סיכון אחת.
רמת הסיכון המתאימה לך תלויה בגילך, במצבך הכלכלי, במטרות הפיננסיות שלך וברמת הנכונות שלך לקחת סיכון. ייעוץ פיננסי מקצועי יכול לעזור לך להחליט.
עליך לשים לב לכמה סוגים של עמלות: עמלת ניהול, עמלת הצטרפות, עמלת ייצוא, ועמלות נוספות שעשויות להיות רלוונטיות לקופה מסוימת.
זה תלוי בך וברמת הסיכון שאתה מוכן לקחת. השקעה בחו"ל עשויה להציע פיזור סיכון גבוה יותר, אבל יכולה גם להכיל סיכונים נוספים כמו סיכוני מטבע וסיכוני מדינה.

גם אתם מעוניינים להשקיע את הכספים שלכם ששוכבים בצד, בקופת גמל אשר תניב לכם בעתיד? צודקים. למה לא לנצל את הכספים הללו לטובת רווח עתידי? קופת גמל להשקעה השוואה, תאפשר לכם לבחור את קופת הגמל שהכי מתאימה לצרכים שלכם, וזו שתניב לכם הכי הרבה רווחים. בהמשך העמוד תראו מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים השוואת קופות גמל להשקעה בין הגופים.

מה זה קופת גמל להשקעה

יש לכם כסף בצד? במקום שהוא ישכב לשווא ולא ייצא ממנו מאומה, תוכלו להפקיד אותו בקופת גמל, אשר תניב לכם תשואה עתידית שתמקסם את הכסף שלכם. כדי לאפשר לכם להשתמש בכסף שמושקע בקופת הגמל בכל שלב ובצורה יעילה, הכספים שבקופת הגמל להשקעה, ניתנים למשיכה בכל שלב בחיים בו אתם מעוניינים בהם – וללא קנס של משיכה, כאשר לאחר גיל 60, הכספים יכולים להיות מומרים לקצבה אשר פטורה ממס!

כמה כסף ניתן להפקיד לקופת גמל?

עקרונית, כיוון שקופת גמל להשקעה היא משתלמת למשקיעיה, הייתם רוצים להפקיד בה כל סכום אפשרי. כדי להגביל את הסכום אותו תוכלו להפקיד באופן עצמאי, חלה תקרת הפקדה, שעומדת על 70 אלף ₪ בשנה. מה שאומר, שתוכלו להפקיד עד 70 אלף ₪ בשנה בקופת הגמל, ולא יותר מכך. נכון לשנת 2023, עקב עלית מחירי המדד, הסכום לתקרת ההפקדה השנתית, כבר אינו עומד על 70 אלף ₪, אלא על 76449 ₪, דבר שמאפשר לכם להפוך סכומים גבוהים יותר, לכאלה שימקסמו את עצמם ויניבו לכם רווחים עתידיים.

קופת גמל להשקעה על שם כמה בני משפחה

אם מידי שנה, הסכום אותו אתם רוצים להפקיד, עומד על התקרה השנתית שקבועה בחוק, ומגבילה אתכם בגובה ההפקדה השנתית – תמיד ישנו פתרון עוקף. הפתרון האלטרנטיבי, מאפשר לפתוח קופת גמל על שם בן או בת הזוג, או הילדים, וכך אתם פנויים לעוד תקרת הפקדה של קופת גמל נוספת, אשר מאפשרת לכם בסופו של דבר להנות מהרווחים העתידיים שלה.

קצבה עתידית מקופת גמל להשקעה

מדינת ישראל מעודדת עצמאות כלכלית, בגיל הפרישה ושלאחריו, כיוון שגיל זה מתאפיין בנטל רב על הכלכלה ועל מוסדות הכלכלה השונים, כמו ביטוח לאומי, קופות החולים ועוד. כחלק מעידוד העצמאות הכלכלית בגיל הזהב, מדינת ישראל מאפשרת לקבל את ההשקעה שבקופת הגמל, בדמות קצבה חודשית החל מגיל 60. דבר שמציב שני יתרונות משמעותיים: 1. הקצבה יכולה להינתן כבר מגיל 60 – כלומר לפני גיל הפנסיה. 2. הקצבה פטורה ממס, דבר שמאפשר לקבל את הקצבה נטו ללא קיזוזים ומיסוי.

משיכה של קופת גמל להשקעה

השקעתם סכומים ניכרים בקופת הגמל, ואתם נזקקים להם באופן פתאומי? כדי שלא תחשבו פעמיים האם להפקיד את הכספים שלכם בקופת הגמל, הכספים שבקופת הגמל מתאפשרים למשיכה מיידית וללא קנסות יציאה. הקיזוז היחיד שיחול על ההון שבקופת הגמל, יהיה מטעם רשות המיסים, אשר בהתאם לנתונים שבשטח תודיע על אחוזי המיסוי של הכספים אותם אתם מושכים.

ההבדל בין קופת גמל לקופת גמל להשקעה

למעשה, כולנו מפקידים לקופת גמל – בעת שאנחנו מפקידים עבור הפנסיה שלנו על ידי הפרשה מן המשכורת. הפנסיה היא קופת גמל, אך היא ניתנת למימוש רק לאחר גיל פרישה, דבר שהופך את היכולות שלה למוגבלות למדי. בשונה ממנה, קופת גמל להשקעה – אמנם מציגה תנאים מיטביים לאלה אשר ממשים אותה בגיל הפנסיה, אך היא ניתנת למשיכה בכל עת, ללא קנסות יציאה, דבר שהופך אותה לזמינה יותר ונגישה גם במקרים בהם היא נדרשת בדחיפות.

משיכת כספים מקופת גמל להשקעה

אז נכון שניתן למשוך את הכספים שבקופת הגמל. אך מה ההשלכות של המשיכה? למעשה, משיכת הכספים מתאפשרת ללא קנסות יציאה מצד חברת הביטוח. אך מי שכן יתערב לכם בכספים, הוא כמובן מס הכנסה, אשר יקזז מכם 25% מסך המשיכה שלכם! מה שאומר, שאתם תישארו עם 75% בלבד מן הכספים שהיו לכם בקופת הגמל להשקעה. אמנם, ניתן לקזז את המס בעזרת נקודות זיכוי שנתיות בלתי ממומשות, אך עדיין הוא יישאר באחוז גבוה יחסית, כך שיש לקחת זאת בחשבון טרם משיכת הכספים מקופת הגמל להשקעה.

משיכת כספים חלקית מקופת גמל להשקעה

אם נוצר מצב, בו אתם מצד אחד מעוניינים לחסוך את הכספים לעתיד, אך מצד שני יש לכם צורך דחוף בסכום מסוים, בדיוק עבורכם קיימת האופציה של משיכה חלקית של הכספים אשר נמצאים בקופת הגמל להשקעה. משיכת כספים חלקית גם היא אינה כוללת קנסות יציאה מטעם חברת הביטוח, אך היא כן חייבת במס של 25% שגם הוא יכול להתקזז חלקית עם נקודות זיכוי שנתיות בלתי ממומשות. דבר נוסף שיהיה עליכם לקח בחשבון, שבשנה בה תמשכו כספים, לא תוכלו להפקיד כלל עבור קופת הגמל להשקעה.

קופת גמל להשקעה השוואה

כאשר אתם עומדים לפני רכישה משמעותית, בשווי מאות אלפי שקלים – אתם לא מבצעים אותה לפני שאתם בודקים היטב את השוק, מבררים היטב את הרקע ומקבלים את הרכישה שהכי משתלמת הן לכיס שלכם והן לתמורה אותה אתם מקבלים. קופת גמל להשקעה – אינה שונה! הסכום המצטבר בקופת גמל להשקעה יכול להגיע למאות אלפי שקלים וצפונה, ומסיבה זו – עוד טרם תחילת ההפקדה, חשוב לוודא כי אתם עושים זאת במקום הנכון, שהכי ישתלם לכם מכל הבחינות. 

איך בוחרים קופת גמל להשקעה

כדי לבחור קופת גמל להשקעה, מומלץ לבצע השוואה מערכתית של קופות הגמל להשקעה השונות, ולקבל אינפורמציה של כלל הנתונים, על מנת לבחור את קופת הגמל שהכי מתאימה לצרכים שלכם.  ההשוואה של קופות גמל להשקעה, מאפשרת לכם לפלח את כלל הנתונים שמרכיבים את קופת הגמל להשקעה, תוך השוואה כוללנית – וכך להגיע לנתונים שהכי משתלמים לכם לטווח הקצר והארוך.

דמי ניהול קופת גמל להשקעה

דמי הניהול אשר נגבים מקופת הגמל להשקעה, מתייחסים לשני פרמטרים. החלק הראשון מתייחס לאחוז הספציפי מן ההפקדה, כאשר החלק השני מתייחס לאחוז דמי הניהול מסך החיסכון כולו. אמנם, כל חברות הביטוח שמנהלות קופות גמל להשקעה, כפופות לרגולציה אשר מגבילה את אחוז דמי הניהול. אך בין חברות הביטוח השונות, ניתן לקבל הבדל משמעותי שנע בטווח רחב, אשר מתבטא בסופו של דבר במאות ואף באלפי שקלים. מסיבה זו, עוד טרם פתיחת קופת גמל להשקעה, מומלץ לבצע השוואה בין כלל קופות הגמל, כדי לבדוק את רמת הרווחיות של כל קופת גמל להשקעה, מכל הבחינות וביחס לקופות גמל אחרות בשוק.

מה קורה עם כספי קופת הגמל במקרה של מוות חלילה?

במקרה בו חלילה, האדם עבורו הופקדו הכספים בקופת גמל להשקעה הלך בפתאומיות לעולמו, הכספים שהופקדו עבורו בקופת הגמל להשקעה, עוברים באופן אוטומטי עבור המוטבים שלו. למוטבים שלו יהיו שני אפשרויות: האחת, למשוך את הכספים, תוך שהם חייבים ב25% מס על משיכת הכספים שהצטברו בקופת הגמל להשקעה. והשנייה – להעביר את הכספים שבקופת הגמל להשקעה, לחשבון חדש על שמם, ולהשתמש בעתיד בכספים בור קצבת פנסיה, ללא מיסוי כלל.

כבר יש לכם קופת גמל להשקעה?

ייתכן כי כבר הקמתם קופת גמל להשקעה, אך לאחר השוואת קופת גמל להשקעה, גיליתם כי ישנה חברת ביטוח אשר משתלמת עבורכם יותר. רוב המוצרים הפנסיונים, כאשר מעוניינים להעביר אותם מחברה לחברה, ההעברה חייבת במס, מה שהופך את ההעברה להרבה פחות משתלמת. לעומת זאת, קופת גמל להשקעה, היא בין המוצרים הפנסיונים היחידים, שניתן להעביר בקלות בין חברות הביטוח שונות, מבלי לקזז על כך מס. וזוהי בשורה חיובית, שמאפשרת לכם למטב את ההשקעה שלכם על ידי ההעברה לקופת גמל להשקעה משתלמת יותר, מבלי שהניוד ייחשב כאירוע מס ויגבה ממכם כספים.

נתונים חשובים להשוואת קופות גמל להשקעה

אם אתם מעוניינים מצד אחד לחסוך את הכספים לעתיד, אל מצד שני אתם נדרשים בדחיפות לכסף נזיל, קיימת האופציה להלוואה מן קופת הגמל להשקעה שלכם, בתנאים טובים אשר יסייעו לכם לצלוח את הסכום הנזיל החסר, מבלי לפגוע בכספי העתיד שלכם. חשוב לדעת, כי האופציה של הלוואה מקופת הגמל להשקעה, לא קיימת בכל חברות הביטוח, אלא רק בחלקן. ולכן, בעת של השוואת קופות גמל להשקעה, יש לשים לב גם לנתון זה, כדי להשאיר לעצמכם את האופציה של הלוואה, במקרה בו תידרשו בדחיפות לסכום נזיל.

נתונים נוספים בהשוואת קופות גמל להשקעה

בעת הבדיקה המערכתית שתקבלו בהשוואה של קופות הגמל להשוואה, תוכלו להתרשם מכלל הנתונים אשר יש להם השפעה ישירה, על הכסף שלכם שנמצא בקופת הגמל להשקעה. נתונים כמו גובה אחוז התשואות של חברות הביטוח, רמת הביטחון שלהם, גובה דמי הניהול ומדד השירות של חברות הביטוח, יאפשרו לכם לבצע את הבחירה המושכלת, אשר מתייחסת גם להווה וגם לעתיד הרחוק.

קופות גמל להשקעה השוואה – עושים רק אצל ברטה ביטוח ופיננסים

חברת ברטה ביטוח ופיננסים, מאפשרת לכם לבצע השוואה מערכתית של קופות גמל להשקעה, כאשר הדגש בהשוואה הוא על שקיפות נתונים מלאה, ועל פילוח של כמה שיותר נתונים. כדי לאפשר לכם להגיע לתוצאות הנכונות ביותר, חברת ברטה ביטוח ופיננסים אינה מסתפקת בכמה חברות ביטוח מרכזיות, אלא היא מציגה השוואה של כלל חברות הביטוח בישראל שעוסקות בתחום של קופת גמל להשקעה, כך שלאחר ההשוואה והנתונים שהתקבלו עבורה, אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם אכן עושים את הבחירה הנכונה ביותר בפתיחת קופת גמל על פי הנתונים שמתאימים לכם.

קופת גמל להשקעה מותאמת אישית

כיוון שקופת הגמל להשקעה, ניתנת על בסיס רקע אישי ונתונים פרטיים, מומחה בעל רישיון יבצע עבורכם את ההשוואה שכוללת את כלל הנתונים של חברות הביטוח השונות, בהתאם לרקע האישי שלכם. כך, תוכלו לקבל תמהיל מותאם אישית, שמתייחס ספציפית אליכם, ומאפשר לכם לבחור את הבחירה המיטבית ביותר עבורכם מכל הבחינות.

ברטה ביטוח ופיננסים – ניתוח המצב הקיים

ייתכן כי כבר פתחתם בעבר קופת גמל להשקעה, וכדי למטב אותה ההמלצה תהיה להעביר אותה לחברת ביטוח משתלמת יותר. כדי לאפשר בדיקה של הסיטואציה הזו, תקבלו מידי המומחה גם דוח פנסיוני שמנתח את המצב הקיים, אותו תוכלו להשוות למצב השוק שנגלה מהשוואת קופות הגמל להשקעה. במקרה בו תראו כי ישנה חברת ביטוח משתלמת יותר בה תרצו לנהל את קופת הגמל להשקעה שלכם, תוכלו להעביר את קופת הגמל הקיימת שלכם בקלות, במהירות – והכי חשוב: ללא קיזוז מס.

לסיכום: פתיחת קופת גמל להשקעה מבצערים רק אצל ברטה ביטוח ופיננסים

רוצים להיות בטוחים כי הכספים שלכם יניבו את הטוב ביותר שניתן? רוצים לקבל השוואה מקסימלית שכוללת את כלל הנתונים בשקיפות מלאה? חברת ברטה ביטוח ופיננסים מאפשרת לכם השוואה בין כלל קופות הגמל להשקעה, תוך הצגת נתונים רחבה, שתוביל אתכם לבחירה הנכונה ביותר עבורכם.

השוואת קופות גמל להשקעה
השוואת קופות גמל להשקעה
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר