Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור 🙂
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע חיסכון והשקעות. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.

ברטה מציעה השוואות מקיפות, אשר מכילות את המוצרים הפיננסיים הטובים ביותר בשוק, מאפשרות למשתמש להבין את האפשרויות המתאימות לו במיוחד.

ההחלטה תלויה בצרכים וביעדים הפיננסיים שלך. ברטה מספקת את כל המידע וההשוואות, כך שתוכל לקבל החלטה מושכלת.
באמצעות הפלטפורמה של ברטה, אנו מספקים ניתוחים ודוחות עדכניים שיאפשרו לך למדוד ולפקח על ביצועי ההשקעה שלך.

למומחים של ברטה יש כלים אינטראקטיביים, דירוגי סיכון ומאמרים מומחים שמטרתם לעזור למשתמש להבין את הסיכונים ואת ההזדמנויות הקיימות.

בעולם כלכלי מתמיד ומשתנה, ההבנה של עקרונות החיסכון וההשקעה היא מפתח חיוני ליצירת יציבות ורווחה פיננסית לאורך זמן. כאשר אנו מדברים על חיסכון, אנו מתכוונים לתהליך שמירת כספים לשימוש עתידי, בעוד שההשקעה היא הקצאת אותו כסף למטרות שונות בתקווה לקבלת תשואה. מאמר זה יציג את היסודות של חיסכון נבון והשקעות חכמות, תוך דיון באסטרטגיות שונות, כלים פיננסיים, והתמודדות עם הסיכונים הכרוכים בכל פעולה כלכלית.

יסודות – חיסכון והשקעות

חיסכון הוא הבסיס לכל תכנון פיננסי בר-קיימא. בלי יכולת לחסוך, אי אפשר להתכונן לעתיד או להתמודד עם מצבים בלתי צפויים. נדון בשיטות חיסכון יעילות, כגון תקציב אישי, קופות חיסכון, והפרדת חשבון לצרכים מיוחדים.

הבנת השקעות

השקעה היא לא רק עניין של רכישת מניות או אג"ח. זהו תהליך מורכב הכולל הבנה של מגוון רחב של כלים פיננסיים, הכרה של הסיכונים וניהולם, והתאמה ליעדים אישיים. נבחן את ההבדלים בין השקעות פסיביות לאקטיביות, ואת התפקיד של תזרים המזומנים וההתחייבויות בתהליך.

אסטרטגיות חיסכון והשקעה

לכל אדם יש יעדים פיננסיים שונים, ולכן חשוב לפתח אסטרטגיה המותאמת אישית. נדבר על כיצד ליצור תוכנית השקעות, המשלבת חיסכון קבוע והשקעות ממוקדות, וכיצד להשתמש ביעדים כדי למדוד ולהעריך את ההתקדמות שלנו.

לסיכום בנושא חיסכון והשקעות

בנקודת סיום זו, חשוב להדגיש כי חיסכון והשקעה אינם רק עניינים של כסף; הם עניינים של תובנה, דיסציפלינה ותכנון עתידי. החיסכון מהווה את הבסיס לבניית נכס פיננסי ומאפשר לנו לעמוד בהוצאות בלתי צפויות ולשאוף ליעדים ארוכי טווח. מאידך, השקעה היא המנוע שמאיץ את הכסף שחסכנו והופך אותו לכלי עוצמתי להגשמת חלומות וליצירת עתיד פיננסי בטוח יותר. עלינו לזכור כי אין נוסחה קסומה להצלחה בתחום הפיננסי; ישנם רק התמדה, חקר ולמידה מתמדת, והתאמה של אסטרטגיות החיסכון וההשקעה למציאות האישית של כל אחד מאיתנו. ככל שאנו משקיעים יותר בהבנת המסלול הפיננסי שלנו, כך נוכל לשלוט טוב יותר בעתידנו הכלכלי ולעצב אותו לפי רצוננו. אין לנו כוח על השוק או על הכלכלה הגלובלית, אך יש לנו כוח על החלטותינו הפרטיות – וזהו כוח גדול ביותר.

חיסכון והשקעות
מוצרי פנסיה
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר