השוואת ביטוח בריאות

התחילו בהשוואת ביטוח בריאות:

השוואת ביטוח בריאות
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת ביטוח בריאות. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור :)
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
זה תלוי בצרכים ובמצב הבריאות שלך. יש לשקול מגבלות וכיסוי בעלות רפאה, טיפולים, תרופות, מרשם ובדיקות. אנשים עם מחלות כרוניות או מצבים מיוחדים יכולים לזקוק לכיסוי רחב יותר.
פערים נפוצים בכיסוי עשויים לכלול הגבלות בטיפולים מסוימים, תרופות, בדיקות או טיפולים נפשיים. כמו כן, יתכן שתדרש לשלם דמי עצמה למסוימים מהם.
עליך להביא את המידע האישי שלך, כולל פרטי מצב הבריאות שלך, רשימת תרופות, וכל מחלה כרונית או מצב מיוחד שיש לך. כמו כן, עליך לדעת את התקציב שלך.
כן, הגיל יכול להשפיע על מחיר הביטוח. בכלל, ככל שהגיל עולה, כך המחיר עשוי להיות גבוה יותר.
לא בהכרח. יש תמיד הגבלות ופריטים שאינם מכוסים. חשוב לקרוא את הפוליסה בקפידה ולוודא אילו פריטים מכוסים ואילו לא, ואם ישנן חריצויות או דמי עצמה.

ביטוח בריאות הינו ביטוח המציע מגוון כיסויים עבור: טיפולים, בדיקות, אבחונים, חוות דעת רפואיות, ניתוחים והשתלות. אזרחי מדינת ישראל מבוטחים בביטוח בריאות ממלכתי המקנה זכאות לשירותים שונים על פי הקבוע בחוק. הכיסויים להם זכאי כל אזרח כלולים בסל הבריאות. באחריות קופות החולים לתת את השירותים הנדרשים על פי חוקי הביטוח הממלכתי כאשר הן רשאית לגבות תשלום כדמי השתתפות עבור שירותים מסוימים בסל הבריאות בכפוף לאישור ועדת הכספים. רמת הכיסוי של סל הבריאות כמובן מוגבלת ואינה עונה לצרכיו הרפואיים של כל אדם. בהמשך העמוד תראו מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים השוואת ביטוח בריאות בין הגופים.

לפיכך, פונים רבים לרכוש ביטוח בריאות פרטי המכיל מעטפת כיסויים נרחבת כהגנה ליום סגריר. על מנת לרכוש פוליסה נכונה ומשתלמת, חשוב לבצע השוואת ביטוח בריאות בין חברות הביטוח. במדריך הבא: כל מה שחשוב לדעת בנוגע להשוואת ביטוח בריאות. העיקר הבריאות.

מדוע מומלץ לרכוש כיסוי נוסף על הכיסוי הבריאותי הסטנדרטי?

ביטוח בריאות ממלכתי הוא בסיסי ביותר ואינו מכיל שירותים חיוניים רבים העלולים לפגוש מבוטחים שונים במהלך חייהם. חברות הביטוח בישראל מציעות הגנה משמעותית באמצעות רכישת פוליסות ביטוחי בריאות הכוללות מגוון כיסויים נדרשים.

להלן מספר שירותים הניתנים במסגרת ביטוח בריאות פרטי:

 • תרופות שאינן מוגדרות כחלק מסל הבריאות.
 • ביצוע ניתוחים שונים.
 • אשפוז בבתי חולים לבחירת המטופלים.
 • טיפולים רפואיים מיוחדים.
 • כיסוי הוצאות מיוחדות הכרוכות בטיפול במחלה ממארת.
 • קבלת חוות דעת של מומחים בתחום הרפואה.
 • זמינות קבלת שירות במרכזי טיפול נבחרים.
 • כיסוי ניתוחי השתלות.
 • ועוד.

ביטוח משלים שב"ן – יתרונות וחסרונות

ביטוח משלים שב"ן הינו ביטוח המוצע לחברי קופות חולים ומעניק מעטפת שירותים רחבה יותר מהכיסוי אותו מציע הביטוח הממלכתי. ביטוח משלים שב"ן הוא ביטוח רשות שאין חובה לרכוש אותו והוא מספק לחברי קופת החולים שירותים בתשלום נוסף בהתאם לדרגת הכיסוי הרצויה.

למרות רמת הכיסוי הגבוהה יותר מהביטוח הממלכתי הרגיל, הביטוח המשלים של קופת החולים אינו מציע את רמת הכיסוי האופטימלית שכן, קיימות הגבלות שונות על עלות, אופי וסוג השירותים הנכללים בכיסוי ביטוחי זה.

בהתאם לכך מעדיפים רבים לרכוש ביטוח בריאות מחברות ביטוח פרטיות וכך לאפשר הגנה מלאה על כל צרה שלא תבוא.

ברכישת ביטוח בריאות פרטי נוכל למנוע מצבי המתנה ממושכים לטיפולים, ניתוחים וכדו' המתרחשים כתוצאה ממצב בו מערכת הבריאות כורעת תחת העומס. 

בנוסף, מבוטח בביטוח בריאות מקיף פרטי יהיה זכאי לכיסוי ביטוחי עבור תרופות מצילות חיים שאינן כלולות בסל הבריאות ובביטוחים משלימים, השתלת איברים ועוד, מבוטחי ביטוחי בריאות פרטיים נהנים משקט נפשי בכל הקשור בהתמודדות עם מצבים רפואיים מורכבים בלתי צפויים.

לרוב, לא ניתן לקנות ביטוח בריאות פרטי ברגע האמת

חברות הביטוח מעדיפות שלא למכור פוליסות ביטוח עבור לקוחות שלהם צורך רפואי מיידי. באופן זה, חשוב מאוד להיערך מראש לכל תרחיש ולקנות ביטוח בריאות פרטי מבעוד מעוד. ביטוח זה יסייע למבוטח לממן טיפולים יקרים, ניתוחים ועוד.

אילו כיסויים מציע ביטוח בריאות פרטי?

ביטוח בריאות פרטי מציע כיסויים רפואיים שונים בהתאם לאופי הפוליסה אותה בוחר המבוטח:

 • בחירת עיתוי הניתוח.
 • בחירת בית החולים בו ייערך הטיפול הרפואי.
 • קבלת טיפולים רפואיים, השתלות וניתוחים בבתי חולים מובילים בחו"ל.
 • זכאות למימון תרופות, טיולים, ניתוחים והשתלות שאינם כלולים בסל הבריאות הממלכתי.

מניעה היום – כדי להנות ממחר טוב יותר

ביטוח בריאות פרטי מאפשר למבוטחיו לא לחשוב פעמיים ולצרוך שירותי רפואת מנע המאפשרים אי החמרה עתידית במצב. חברת הביטוח אחראית למימון הטיפול כך שקבלת הטיפול מתאפשרת ללא כל עכבות. בנוסף למימון העלויות, ביטוח בריאות מוקדם מאפשר קבלת מימון גם בהחמרת המצב חלילה מה שלא מתאפשר לכל מי שלא רכש פוליסה מתאימה בזמן. בהחמרת המצב, לרוב, יהיה מאוחר מדי מכדי לקנות ביטוח בריאות.

ביטוח בריאות פרטי – למי שחושב קדימה.

ביטוח בריאות פרטי – גם לבעלי מצב בריאותי מצוין

אף לא אחד מאיתנו יודע מה ילד לו יום. גם למנהלים אורח חיים בריא, מבצעים פעילות גופנית מדי יום ובעלי תוצאות בדיקות דם מעולות – אין ביטוח על בריאות נצח. תאונות שונות, התפתחות מחלות ועוד, עלולים לתקוף גם את הבריאים מביננו. בשל כך מומחי בריאות ממליצים לקנות פוליסות מקיפות של ביטוח בריאות עבור כל תרחיש רפואי פתאומי.

שירותי רפואת חירום יקרים מאוד ובעלי כיסוי ביטוחי מינימלי עשויים למצוא את עצמם מתמודדים ביום מן הימים עם עלויות עתק של שירותים רפואיים חיוניים. בתשלום חודשי נמוך עבור ביטוח בריאות פרטי מקיף – תוכלו למנוע את זה.

ביטוחי בריאות – הסוגים השונים

הצעות הביטוח השונות של חברת הביטוח נחלקות למספר קטגוריות בהתאמה לצרכי המבוטחים השונים:

ביטוח אישי

ביטוח בריאות זה מהווה כיסוי מקיף עבור הוצאות רפואיות שונות בהתאם לבחירת המבוטח.

ביטוח משפחתי

ביטוח בריאות משפחתי מציע מעטפת כיסוי נרחבת עבור טיפולים, תרופות וניתוחים לכל בני המשפחה. פוליסה זו בדר"כ מציעה תשלום חודשי מוזל יותר פר אדם ומועילה למימון צרכי המבוטחים בקרות מקרים ביטוחיים המעוגנים על פי תקנון הפוליסה.

ביטוח בריאות – אזרחים ותיקים

ביטוח בריאות זה מיועד עבור בני הגיל השלישי: אזרחים ותיקים ובני למעלה מגיל 60. במסגרת פוליסה זו יבוטחו הלקוחות מפני תרחישים רפואיים האופייניים לבני גיל זה.

ביטוח בריאות למחלות קשות

מבוטחים הנזקקים לטיפולים עקב חולי קשה יזדקקו לכיסוי מסוג זה המציע כיסויים לטיפולים שונים עבור: חולי סרטן, התקפי לב, בעלי שיתוק ברמות שונות, אי ספיקת כליות ועוד.

ההוצאות הרפואיות עבור חולים במחלות אלו, גבוהות ולכן עלות הפרמיה תהיה גבוהה אף היא בהתאם.

ביטוח בריאות תאונות אישיות

ביטוח בריאות תאונות אישיות מציע כיסוי הוצאות אשפוז בכל מקרה של תאונה.

ביטוח בריאות עבור יולדת

ברכישת פוליסה זו זכאית היולדת למימון ההוצאות השונות הקשורות בלידה: טיפולים לפני לידה, שירותי אמבולנס ושירותים הקשורים ברך הנולד בהתאם לתנאי חברת הביטוח.

בוחרים את פוליסת הביטוח המתאימה בול עבורכם

על פי בעלי ניסיון – רכישת פוליסת בריאות מחברה פרטית היא מחויבת המציאות. אם החלטתם שאתם מעוניינים לרכוש ביטוח בריאות עבורכם, חשוב מאוד שתבצעו את רכישת הפוליסה בהתאמה מדויקת לצרכים להלן מספר שאלות שחשוב לשאול טרם קניית ביטוח בריאות:

 • מה גובה המימון של תרופות שונות בהתאם לתרופות אותן אתם צורכים או משערים שתצרכו בעתיד?
 • האם הפוליסה כוללת אפשרות הרחבה למימון טיפולים מיוחדים?
 • במידה ואתם מעדיפים רופא מסוים לייעוץ, אבחון או טיפול – האם ניתן לקבל שירות אצל אותו רופא במסגרת הכיסוי של הפוליסה?
 • האם במסגרת הפוליסה ניתן לבצע בדיקות שנתיות חשובות?
 • מהם בתי החולים הכלולים במסגרת הפוליסה?
 • האם קיימות הטבות לנשים בהריון?
 • מה העלות הנדרשת לצורך רכישת כיסוי עבור טיפולים מיוחדים (בדיקות מעבדה, צילומי רנטגן, ביקור במיון, ניתוחים ועוד)?

שאלות אלו תכווינה אתכם למציאת הכיסוי הביטוחי המושלם עבורכם. אולם, זה עדיין לא מספיק. פניה לחברת ביטוח אחת לא תמציא לכם את הפוליסה המשתלמת ביותר. על מנת למצוא את הפוליסה המתאימה עבורכם במחיר הטוב ביותר, עליכם לבצע השוואת ביטוח בריאות.

 כך תבצעו ביטוח בריאות השוואה באופן מושכל

לאחר שהגעתם להבנה מהם כיסויי ביטוח הבריאות הדרושים לכם, חשוב מאוד לבצע בדיקה מעמיקה ולקרוא בעיון את תנאי הפוליסה הרצויה וכתבי השירות. ודאו שהכיסויים הנדרשים לכם אכן כלולים במפורש בפוליסה אותה תרצו לרכוש. 

לצורך השוואת ביטוח בריאות – בחרו במספר חברות ביטוח מובילות ובקשו מהן הצעות מחיר. בדקו מהי עלות הפרמיה החודשית לתשלום למול השירותים אותם מציעה הפוליסה. בררו גם את רמת השירות של חברת הביטוח לצד אמינות ואדיבות.

בנוסף, לצורך ביטוח בריאות השוואה תוכלו להשתמש במדד השירות אותו מפרסמת רשות ההון במשרד האוצר בכל שנה.

השוואת ביטוח בריאות מאפשרת לכם לבחון היטב את הכיסוי הביטוחי והיקפו ולהגיע לפוליסת הבריאות המשתלמת ביותר עבורכם.

ברטה ביטוח ופיננסים – כך עושים היום השוואת ביטוח בריאות

על מנת למנוע מכם תהליך ממושך ומתיש של השוואת ביטוח בריאות, מציעה חברת ברטה ביטוח ופיננסים השוואת ביטוח בריאות מקצועי על ידי מומחה בעל רישיון המבצע עבור הלקוח השוואה מקיפה. החברה עובדת עם כל חברות הביטוח, כך שההשוואה מתבצעת באופן אובייקטיבי לחלוטין, כשטובת הלקוח היא הפרמטר היחיד בבדיקה.

מעוניינים לרכוש ביטוח בריאות? ברטה ביטוח ופיננסים תשמח להעניק לכם ייעוץ מקצועי והשוואת ביטוח בריאות לבחירת פוליסת הבריאות המשתלמת ביותר בהתאמה אישית לצרכים הרפואיים שלכם.

השוואת ביטוח בריאות
השוואת ביטוח בריאות
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר