ביטוח נסיעות לחו"ל

בצעו ביטוח נסיעות לחו"ל:

ביטוח נסיעות לחו"ל
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע ביטוח נסיעות לחו"ל. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
כאשר אנו יוצאים מגבולות ישראל חלילה בעת אירוע רפואי אנו נרצה לקבל את הטיפול הטוב ביותר עבורנו, חשוב להבין שביצוע בדיקות וטיפולים רפואים בחו"ל הינם בעלות מאוד גבוה ואנו עלולים למצוא את עצמנו משלמים עשרות אלפי דולרים , ולכן חשוב מאוד לבצע ביטוח נסיעות בעת היציאה מהארץ.
כדאי לעשות ביטוח נסיעות לעד כיומיים שלושה מתאריך החזרה שלנו לארץ – למקרה שיהיו עיכובים בלוח הטיסות או למקרה שנאחר את הטיסה חזרה הביתה. בנוסף חשוב לבצע את רכישת הפוליסה כמה שיותר מוקדם מאחר וישנם כיסויים אשר יכסו אותנו בעת ביטול הנסיעה. דבר זה לא ישפיע על עלות הפוליסה.
ניתן לעשות ביטוח אישי או ביטוח משפחתי – בו מבטחים את כל אחד מבני המשפחה באופן פרטי ולפעמים במחיר מוזל יותר כאשר ישנם כמה מבוטחים בפוליסה.
במקרה חירום של פציעה, מחלה, איבוד כבודה, איחור טיסה או אסון טבע – נוכל ליצור קשר עם נציג של חברת הביטוח בארץ והוא ינחה אותנו איך להפעיל את הכיסוי של הביטוח כך שנקבל עזרה מיידית
כן, קיימים הבדלים גדולים גם במחיר הפוליסה וגם בגודל הכיסוי הקיים בכל חברה וחברה , ולכן מומלץ לברר מול גורם מקצועי איזו פוליסה הכי מתאימה לנסיעה שלנו.

כל מה שצריך לדעת על ביטוח נסיעות לחו"ל

טיסה לחוץ לארץ היא אחד מסוגי הבילוי שאנשים רבים מעדיפים. יש אנשים שטסים לחוץ לארץ בשביל לבלות, בעוד אחרים טסים למטרות עסקים או מטרות אחרות. כאשר אנחנו מארגנים את הטיסה שלנו לחו"ל אנחנו חייבים לקחת בחשבון גורמים רבים כולל איזה סוג ביטוח נסיעות לחו"ל נעשה לנו. למעשה, ביטוח זה יכול לאפשר לנו לקבל חילוץ מאזורי אסון בחוץ לארץ לפי הצורך, טיפול רפואי בחוץ לארץ ועוד הרבה שירותים אחרים כולל פיצוי על ביטול נסיעה ועוד הרבה שירותים אחרים. 

לפני שאנחנו עושים ביטוח לנסיעה שלנו בחוץ לארץ חשוב שנשים לב לתנאי הפוליסה שאנחנו עושים – למשל יש פוליסות ביטוח לחו"ל שכוללות ביטוח לספורט אקסטרים או לרכיבה על סוסים, בעוד פוליסות אחרות אינן מכסות פעילויות מסוג זה. 

אם אתם רוצים לעסוק בספורט אתגרי כמו טיפוס על הרים או שייט בקיאק אתם חייבים לעשות לפעילות הזו ביטוח נפרד עם פוליסה שתגן עליכם. 

מה נכלל בתוך פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל?

בכל פוליסת ביטוח נסיעות לחו"ל נכללים סעיפים שונים בהתאם לתנאי הפוליסה והתשלום ששילמנו עליה. כך למשל פעמים רבות אנשים שהחלימו ממחלת הסרטן זקוקים לפוליסת ביטוח נסיעות מיוחדת – כי לא כל חברות הביטוח מוכנות לבטח אותם בריאותית. באופן אחר יש פוליסות שכוללות ביטוח לכבודה שלנו, לטיסה עצמה ולמלון. חשוב מאוד לשים לב לפרטים הקטנים של כל פוליסה ולא לעשות אותה לבד אלא להתייעץ עם סוכן ביטוח מורשה שתחום המוחיות שלנו הוא ביטוחי נסיעות לחוץ לארץ.

למה כדאי לעשות ביטוח כבודה?

אחד הדברים שהכי חשוב לוודא שפוליסת הביטוח שלנו לחוץ לארץ תכלול זה ביטוח כבודה. ביטוח זה הוא למעשה ביטוח לכל מה שאנחנו אורזים במזוודות שלנו ושולחים למטוס. ככל שהכבודה שלנו כוללת פריטים יקרים יותר (כמו למשל מכשירים טכנולוגיים שונים, משקפי ראייה יקרות או כל פריט אחר) הביטוח על הכבודה חשוב יותר. ביטוח זה יבטיח שנקבל פיצוי כספי במקרה שתכולת הכבודה שלנו תלך לאיבוד או תסבול מנזק כלשהוא בגלל הטיסה.

האם כדאי לעשות ביטוח לטיסה ולמלון?

ביטוח נסיעות לחו"ל שהוא איכותי חייב לכלול גם ביטוח לטיסה ולמלון שלנו – למקרה שנרצה לבטל אותם בגלל מחלה או כל סיבה אחרת (למשל מצב ביטחוני או מגפת הקורונה). אם יש משהו שלמדנו בשנים האחרונות הוא שביטוח הטיסה והמלון שלנו יאפשרו לנו להיות גמישים יותר עם ההחלטות שאנחנו מקבלים בנוגע האם לצאת לחופשה או לא כאשר דבר מה לא צפוי קורה בעולם או בחיים הפרטיים שלנו (למשל חס וחלילה מוות של אדם קרוב).

האם בכל נסיעה לחו"ל צריך ביטוח?

בכל נסיעה לחו"ל חשוב מאוד לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. הביטוח כשמו כן הוא – הוא מבטיח את הביטחון האישי שלנו במצבי חירום, שונים מכאב שיניים שאנחנו חשים בחוץ לארץ וזקוקים לטיפול מידי ועד מצבים קשים יותר כמו רעידות אדמה או התקפי לב. גם ביטוח כבודה הוא ביטוח שחובה לכלול אותו בביטוח הנסיעות שלנו. ביטוח זה יאפשר לנו תמיד לדעת שגם אם המזוודה שלנו תלך לאיבוד – לא נישאר בלי מוצרים בסיסיים שאנחנו צריכים בשביל ליהנות בחופשה שלנו.

בכל נסיעה גם נסיעה של יומיים או נסיעה למקום קרוב כמו סיני למשל אנחנו חייבים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל. אחרת לא נוכל לקבל שירותים בסיסיים או פיצויים בגין נזק שיגרם לנו בזמן השהות שלנו בחופשה.

מאיזה גיל צריך לעשות ביטוח נסיעות לחוץ לארץ?

כל מי שטס מגיל יום ועד גל מאה וחמש (וכל הגילאים באמצע) חייב לעשות ביטוח ביטוח נסיעות לחו"ל. ללא ביטוח לא נוכל לקבל טיפולים רפואיים בהנחה בחוץ לארץ אם נצטרך אותם. כך למשל, אם נשבור את הרגל או את היד חס וחלילה בחוץ לארץ ונזדקק לטיפול רפואי דחוף, ללא ביטוח נצטרך לשלם לבית החולים במדינה בה אנחנו נמצאים עשרות אלפי שקלים או יותר. הביטוח יכול לגרום לנו להרגיש רגועים שבכל מקרה שלא יקרה יהיה לנו למי לפנות במקרי חירום.

האם כל ביטוח נסיעות הוא גם ביטוח בריאות לחוץ לארץ?

יש סוגים שונים של ביטוחי נסיעות וחשוב להבדיל בין ביטוח בריאות לחוץ לארץ, ביטוח כבודה וביטוח למלון ולטיסה שלנו. כל אחד מביטוחים אלו הוא סוג של ביטוח נסיעות שכדאי לנו לעשות כאשר אנחנו טסים לחוץ לארץ. גם כאשר אנחנו נוסעים ברכב לחוץ לארץ או שטים למדינה זרה אנחנו חייבים שיהיה לנו את הביטוחים האלו. אנחנו בחברת ברטה ביטוח ופיננסים מתמחים בכל סוגי פוליסות של ביטוח נסיעות לחו"ל שקיימות בשוק כיום. אנחנו מקפידים להעניק לכל לקוח ולקוח שלנו שירות מותאם אישית עם הרבה כבוד וסבלנות.

למה חשוב לשים לב כאשר אנחנו עושים ביטוח נסיעות לנסיעה בחוץ לארץ?

כאשר אנחנו באים לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל חשוב לשים לב לנושאים הבאים:

  • מה נכלל בפוליסת הביטוח
  • מה מוחרג מפוליסת הביטוח (מצבים רפואיים למשל)
  • האם הביטוח כולל את הכבודה שלנו
  • האם הביטוח הוא גם לטיסה ולמלון
  • האם הביטוח יכסה את ביטול החופשה
  • עלות הביטוח
  • האותיות הקטנות של הביטוח

בדרך כלל כאשר אנחנו טסים כדאי לעשות את ביטוח הנסיעות עד ליום או יומיים יותר מתאריך סיום החופשה – וזאת למקרה שנאחר את הטיסה שלנו או שהיא תבטל ואז נהיה יותר ימים מהמתוכנן בחוץ לארץ.

איך ביטוח כבודה יכול לסייע לנו כאשר אנחנו בחופשה בחוץ לארץ?

ביטוח כבודה יכול לסייע לנו כאשר אנחנו בחופשה בחוץ לארץ על ידי כך שהוא יאפשר לנו לדעת שגם את המזווה שלנו תלך לאיבוד – עדיין נקבל על כך פיצוי כספי ולא נישאר קרחים מכאן ומכאן. ביטוח נסיעות לחו"ל, הוא ביטוח שאנחנו צריכים לעשות אצל סוכן ביטוח אמין ומקצועי. בשביל לבדוק את רמת האמינות של סוכן הביטוח שלנו, אנחנו חייבים לוודא שהוא רשום בפנקס סוכני הביטוח ושיש לו רישיון לעסוק בביטוחים. אנחנו בחברת ברטה ביטוח ופיננסים, מקפידים לעבוד אך ורק אם סוכני ביטוח אמינים ומורשים שתודעת השירות שלהם גבוה מאוד.

במקרה בו הכבודה שלנו הלכה לאיבוד אנחנו יכולים לבחור לתבוע פיצוי מחברת התעופה וגם לקבל פיצוי מהביטוח. בשביל שנוכל לקבל פיצוי כספי אנחנו צריכים לפרט מה היה בכבודה שלנו שהלכה לאיבוד. עלינו להיות מדויקים לאמת ולפרט האם היו במזוודות שלנו מכשירים אלקטרוניים, בגדים, בשמים, איפור וכל דבר למעשה שהיה לנו במזוודה שהלכה לאיבוד. חברת הביטוח וחברת התעופה יעניקו לנו פיצוי כספי בהתאם לכך בשווי הדברים שנאבדו לנו. 

ביטוח נסיעות – למה חשוב לא לזלזל בכך?

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא לא אחד הדברים שכדאי לנו לזלזל בהם. זלזול בביטוח נסיעות יכול לגרום לנו לבעיות כלכליות, מצוקה וחוסר אונים בחוץ לארץ. אם אנחנו לא רוצים להגיע למצבים בהם נצטרך לשלם עשרות אלפי שקלים על טיפולים רפואיים במדינה זרה חשוב מאוד שנקפיד לעשות ביטוח נסיעות מקיף ככל הניתן כאשר אנחנו טסים לחופשה ארוכה יותר או ארוכה פחות.

למה עדיף לשלם לביטוח ולא לשלם ביוקר אחר כך? 

כאשר אנחנו בוחרים לשלם על ביטוח נסיעות לחו"ל אנחנו משקיעים בביטחון האישי שלנו. להיתקע בחוץ לארץ בלי ביטוח יכול לעלות לנו ביוקר – גם מבחינה כספית וגם מבחינת הבריאות שלנו. במדינות עולם שלישי או להבדיל במדינות כמו ארצות הברית מערכת הבריאות הציבורית לא טובה ובשביל לקבל טיפול רפואי טוב אנחנו חייבים טיפול רפואי פרטי. הביטוח שנעשה בארץ לטיול שלנו בחו"ל יוכל לממן לנו טיפולים רפואיים פרטיים בעלות מוזלת ביעד בו אנחנו נמצאים.

ביטוח נסיעות לחו"ל שאלות ותשובות

שאלה: האם אפשר לבטח כל פעילות בחוץ לארץ?

תשובה: בעקרון, אפשר לבטח כל פעילות שרוצים לעשות בחוץ לארץ כל עוד היא כוללה וכתובה בפוליסת הביטוח הספציפית שעשינו ושילמנו עליה. 

שאלה: בשביל לבטח ילד קטין צריך את הסכמת שני ההורים?

תשובה: בשביל לבטח ילד קטין שטס לחוץ לארץ צריך את הסכמת שני ההורים שלו. למעשה לילדים אסור לטוס לחוץ לארץ בלי הסכמת שני ההורים שלהם. כאשר מבטחים ילד או תינוק עושים לו ביטוח נפרד על כל המשתמע מכך ולא ניתן לעשות ביטוח לאחד ההורים עם תת סעיף שמבטח גם את הילד.

שאלה: האם מבטחים נשים בהיריון?

תשובה: ניתן לבטח נשים בהיריון. אולם, נשים שההיריון שלהן נמצא בסיכון או נשים שסובלות מבעיות בריאות מסוימות לא יוכלו להיות מובטחות או יצטרכו לשלם יותר על הביטוח שלהן.

שאלה: האם אפשר לבטח בביטוח בריאות ישראלי מישהו שהוא איננו בעל אזרחות ישראלית?

תשובה: בעקרון בשביל שחברת ביטוח ישראלית תבטח אותך בביטוח נסיעות בחוץ לארץ אתה חייב שתהיה לך אזרחות ישראלית או תעודת תושב. זוהי הסיבה גם שבגללה עובדים זרים לא יכולים לקבל שירותי רפואה בישראל – אלא שירותי חירום ושירותי ברירת מחדל.

לסיכום, ניתן לומר שאם ביטוח נסיעות לחוץ לארץ לא כדאי לנו לשחק או להסס אלא פשוט לעשות אותו, כך שהוא יהיה הכי מפורט והכי מקיף. חשוב להיות כנים עם חברת הביטוח בנוגע למצב הרפואי שלנו על מנת שהפוליסה של הביטוח תהיה מקיפה עד כמה שניתן.

אנחנו בחברת ברטה ביטוח ופיננסים מקפידים להעניק שירות מעולה ומותאם אישית לכלל הלקוחות שלנו בארץ ובחוץ לארץ.

ביטוח נסיעות לחו"ל
ביטוח נסיעות לחו"ל
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור :)
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר