השוואת ביטוח מחלות קשות

התחילו בהשוואת ביטוח מחלות קשות:

השוואת ביטוח מחלות קשות
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת ביטוח מחלות קשות. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור :)
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
ביטוח בריאות הינו ביטוח שיפוי אשר מכסה את ההוצאות של הטיפולים הרפואיים כגון בדיקות, תרופות מחוץ לסל ניתוחים וכו , ולעתים גם את ההוצאות לטיפולי חירום. ביטוח מחלות קשות הינו ביטוח פיצוי כספי ,כאשר מתבצע אבחון של מחלה קשה מסוימת, כגון סרטן, אי ספיקת לב, שבץ מוחי וכדומה בהתאם לרשימת המחלות המופיעות בפוליסה.
לא. רשימת המחלות הקשות המכוסות משתנה מחברה לחברה,. חשוב לבדוק בקפידה את הפוליסה ולוודא אילו מחלות מכוסות.
זה תלוי בחיתום של חברת הביטוח ובפוליסה. במקרים רבים, מחלות קשות קיימות לא יכוסו, או שיתכן וידרשו תוספת תשלום. חשוב לשאול ולבדוק זאת בפרט.
לרוב לא. ביטוח מחלות קשות מספק בדרך כלל פיצוי כספי בלבד במקרים של גילוי מחלה קשה, אך לרוב אינו מכסה את ההוצאות לטיפולים ולבדיקות. קיימות פוליסות אשר מכסות בדיקות מסוימות ולכן מומלץ להתייעץ עם מומחה טרם הרכישה.
חשוב לבדוק את המחיר להיום והמחיר לתקופה, את רשימת המחלות המכוסות, את הסכום שמוצע כפיצוי, וכל הגבלה או תנאי מיוחד שיש בפוליסה. עזרה מתן מקצועי, כמו סוכן ביטוח, יכולה גם להיות שימושית מאוד .

כולנו רוצים להיות בריאים עד מאה ועשרים, והתקווה היא אכן שנהיה כך. אך אין זה סותר כי עלינו גם להתכונן לכל מצב שלא יבוא, ולאפשר לעצמנו את מקסימום הטיפול על ידי ביטוח מתאים שיאפשר להתמודד עם כל מחלה קשה שלא תבוא. השוואת ביטוח מחלות קשות, תאפשר לכם לבחור את הביטוח שהכי משתלם עבורכם מכל הבחינות! איך עושים את זה? קבלו את כל המידע המקצועי על ביטוח מחלות קשות השוואה, במאמר המקצועי שלפניכם.

מה זה ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות, הוא ביטוח שמעניק פיצוי כספי במקרה בו חלילה מתגלה מחלה קשה. איזה מחלה? רשימת המחלות הקשות מופיעה בפוליסה הביטוחית שחברות הביטוח מציעות, וכך ניתן לדעת אילו מחלות קשות נכללות במתן הפיצוי הכספי. העלות החודשית של ביטוח מחלות קשות, היא נמוכה יחסית, והדגש שחייב להינתן בהשוואת ביטוח מחלות קשות, הוא על התמורה הביטוחית שניתנת על ידי כל חברת ביטוח.

מהי המטרה של ביטוח מחלות קשות?

הפיצוי שמוענק בעת מחלה קשה חלילה, אמור לאפשר תקופת החלמה נינוחה, ללא עול כלכלי ועם כל האמצעיים שמזרזים את ההחלמה הגופנית והנפשית. בנוסף, הפיצוי מאפשר פניות מלאה לטיפול במחלה, ללא צורך לדאגת הפרנסה, כיוון שסכום הפיצוי מהווה תחליף כלכלי לעבודה שאינה יכולה להתקיים בגלל המחלה הקשה.

המטרות הנוספות של ביטוח מחלות קשות

ביטוח מחלות קשות, מאפשר לשמור על רמת חיים תקינה, גם בעת של עלויות גבוהות שנגררות בעקבות המחלה הקשה. בנוסף, הביטוח מבטיח כי לא משנה מהי המחלה הקשה, החולה בה לא ייאלץ לוותר על טיפולים מצילי חיים או אפילו מקלי חיים, עקב מחסור במזומנים או בכסף, כיוון שהכיסוי הביטוחי יעניק לו את הסכום הנדרש לשם כך.

גובה התשלום של ביטוח מחלות קשות

הגובה של תשלום הפיצוי, שיינתן במקרה של מחלות קשות, משתנה בין סוג הפוליסה של חברות הביטוח השונות, והוא גם תלוי בסוגי המחלות. כדי לקבל את המידע הכי נכון ומדויק ולמנוע עגמת נפש, מומלץ להיעזר בהשוואת ביטוח מחלות קשות, שמאפשרת מידע אונליין של כל הפוליסות הרלוונטיות, יחד עם סכום הפיצוי שלהם והמחלות שנכללות בפוליסה, כמו גם העלות החודשית הנדרשת לתשלום הפוליסה. החשיפה לכל הנתונים החשובים הללו, מאפשרת בחירה נכונה של ביטוח מחלות קשות, שהכי משתלם מכל הבחינות.

למה בכלל לעשות ביטוח מחלות קשות?

ביטוח מחלות קשות, הוא ביטוח שיחסית אינו עולה הרבה לעומת כלל הביטוחים, אך הוא מאפשר לכם להיות רגועים ושלווים שגם חלילה במקרה של מחלה, יהיה לכם את ההון הכלכלי שיאפשר לכם להתמודד מול כל מה שמחלה גוררת עימה. ואי אפשר שלא להתייחס אל מצב הנתונים בשטח…מחלות קשות הם נתון רווח בישראל ובוודאי הרבה מן החולים חשבו 'לי זה לא יקרה' ונמנעו מלבצע ביטוח שיכול היה לסייע להם ואף להציל את חייהם. מסיבה זו, מומלץ להסתכל למציאות בעיניים ופשוט לבצע את הביטוח, מתוך תקווה שהוא לא יבוא לידי מימוש.

סיבות נוספות לביצוע ביטוח מחלות קשות

במקרים בהם קיימת מחלה גנטית סביבתית לקרובים לכם, או חלילה מחלה מינורית שיכולה להתפתח לכזו שכבר נכללת תחת ההגדרה 'קשה' – אין מה לחשוב פעמים ומומלץ לבצע את הביטוח מוקדם ככל האפשר. ביטוח מחלות קשות, יבטיח לכם ביטחון כללי גם במקרים בהם יהיה קשה עליכם התפקוד, וכך לפחות מבחינה כלכלית תוכלו להיות רגועים.

ביטוח מחלות קשות השוואה

אמנם, המטרה של כל הביטוחים למחלות קשות – היא זהה: מענק ופיצוי כספי במקרה של מחלה קשה על מנת לאפשר התמודדות כלכלית בתקופת המחלה הקשה, כמו גם מימון של החיים השוטפים. אך בפועל, כל חברת ביטוח מעניקה תמורה שונה וכיסוי ביטוחי אחר לביטוח שלה, כאשר גם המחלות הנכללות בתחת הפוליסה יהיו בדרך כלל שונות.

גובה הכיסוי הביטוחי בהשוואת ביטוח מחלות קשות

השוואת ביטוח מחלות קשות , מאפשרת מידע קונקרטי לגבי גובה הפיצוי שיתקבל חלילה במקרה של מחלה קשה. גובה הפיצוי יכול לנוע בטווח רחב, כאשר יש לו כמובן גם השפעה על גובה התשלום החודשי של הפוליסה. המטרה היא להגיע לאיזון ולשלם סכום חודשי שאינו גבוה למדי, אך כזה שמעניק גובה פיצוי משתלם במקרה של חלילה מחלה קשה.

הכיסוי הביטוחי בהשוואת ביטוח מחלות קשות

אחד האלמנטים שניתנים להשוואה מהותית, הוא מה הביטוח כולל בתצורת הכיסוי שלו. כל פוליסה כוללת לא רק מספר אחר של מחלות, אלא גם סוגים שונים של מחלות קשות, ומומלץ לעיין הייטב בסעיף הכיסוי שבהשוואת הביטוחים, כדי להגיע לכיסוי כמה שיותר מקיף. בנוסף, לא פעם תוכלו לראות בהשוואה, חברות אשר מעניקות את אותו הכיסוי הביטוחי, אך כל אחד מהם היא בעלות שונה.

האותיות הקטנות בהשוואת ביטוח מחלות קשות

עוד נתון חשוב שמציגה ההשוואה של ביטוח מחלות קשות, הוא הנתון של המידע הנכלל, האותיות הקטנות, ההחרגות והסייגים. למעשה, אין ביטוח אשר אינו כולל אותיות קטנות או כוכביות, רק שלא תמיד המבוטח מתייחס לכך בתשומת הלב הראויה, כיוון שהוא לא יודע עד כמה יש לכך השפעה מהותית על העתיד. כדי להדגיש את כל הנתונים החשובים, ההשוואה כוללת גם את האותיות הקטנות, ההחרגות והסייגים, אשר שונים מחברת ביטוח אחת לשיניה, ולכל אחד מהם השפעה מהותית על העתיד.

שקיפות נתונים מלאה בביטוח מחלות קשות

כדי שתקבלו את כלל הנתונים ותוכלו אכן לבחור את הביטוח שהכי משתלם לכם, על השוואת הביטוח מחלות קשות לכלול לא רק מספר מצומצם של חברות ביטוח שמעניקות ביטוח למחלות קשות, אלא את כל או רוב חברות הביטוח בישראל, כיוון שרק כך תוכלו לקבל תמונת מצב מלאה, שתוביל אתכם לבחירה הכי משתלמת. זו הסיבה שחברת ברטה ביטוח ופיננסים מאפשרת לכם קבלת מידע אותנטי, של השוואת ביטוח מחלות קשות מכלל החברות בישראל, כולל כל הנתונים הרלוונטיים ותוך דגש על שקיפות ואיכות המידע. כי רק בחברת ברטה ביטוח ופיננסים אתם יכולים להיות בטוחים שאתם בוחרים את הבחירה הכי משתלמת!

ביטוח מחלות קשות השוואה בהתאם לנתונים אישיים

פוליסות הביטוח שמעניקות החברות עבור מחלות קשות, הן משתנות בהתאם לתנאי החיים של המבוטח, כמו: גילו, מצב הבריאות שלו ותנאים סביבתיים נוספים שמשפיעים על התמחור הסופי של הפוליסה, כמו גם על כל מה שנכלל תחת הכיסוי הביטוחי שלה. כדי לאפשר מקסימום של נתונים מדויקים, ההשוואה של מחירי הביטוח השונים, תהיה רק לאחר תשאול של פרטים אישיים רלוונטיים שמשפיעים על תמחור וכיסוי הפוליסה, כך שהנתונים אותם תקבלו יהיו בהתאמה אישית שרלוונטית באופן ייחודי אליכם.

מקסימום מומחיות בהשוואת ביטוח מחלות קשות

כדי שהנתונים אותם תקבלו בהשוואת הביטוחים, יהיו כמה שיותר מדויקים ונכונים עבורכם, חברת ברטה ביטוח ופיננסים מספקת לכם מומחה בעל רישיון, אשר עורך עבורכם את ההשוואה ומציג לכם את הנתונים הסופיים שמתאימים לתמהיל האישי שלכם. ובכך, אתם מקבלים חיסכון משמעותי בזמן ובכסף ויש לכם את האופציה לבחור בצורה אובייקטיבית ונכונה את הביטוח שהכי משתלם לכם מכל הבחינות.

אתיקה מלאה וחיסיון פרטים

חוץ מהמאמץ הנלווה, שבחיפוש העצמאי שלכם אחר ביטוח מחלות קשות, קיים גם הקושי שבחיסיון פרטים אישיים שלכם. בשונה מביטוחים אחרים בהם הירידה לפרטים היא פחות משמעותית, בביטוח מחלות קשות, כל חברת ביטוח תתשאל אתכם לעומק על כל הרקע הרפואי שלכם, כאשר הנתונים יישמרו במאגר החברה. בעזרת ברטה ביטוח ופיננסים יש לכם את האופציה מצד אחד לקבל את המידע בהתאם להתאמה הרלוונטית שלכם, מול כל חברות הביטוח, כאשר מצד שני הפרטים האישיים שלכם זוכים לחיסיון מלא וחוץ מחברת הביטוח איתה אתם מעוניינים לסגור, אף אחד לא מקבל עליכם שום פרטים אישיים שלא הייתם רוצים שיזלגו החוצה לשווא.

השוואת ביטוח מחלות קשות – חיסכון גם לטווח הרחוק!

ההשוואה של ביטוח מחלות קשות, לא רק חוסכת בעלות החודשית של פוליסת הביטוח, או מבטיחה כיסוי ביטוחי מקסימלי, אלא אף מעבר לכך. ההשוואה מתייחסת גם להשלכות עתידיות כמו מיסוי ועמלות נגזרות והיא מאפשרת לכם חשיפה לכלל הנתונים הללו, על מנת שתוכלו לבחור בביטוח שהכי נכון לכם גם לטווח הרחוק.

לסיכום: השוואת ביטוח מחלות קשות מבצעים רק אצל ברטה ביטוח ופיננסים

אם גם אתם רוצים לקבל את הכיסוי הביטוחי שהכי מרוויח לכם לטווח הקצר והארוך, חברת ברטה ביטוח ופיננסים היא הכתובת שתשיג עבורכם את המטרה הזו. החברה מבטיחה שקיפות נתונים מלאה, כמו גם הצגת נתונים של כלל חברות הביטוח, דבר שמאפשר לכם זרימת מידע אותנטי שמוביל לבחירה הנכונה.

השוואת ביטוח מחלות קשות
השוואת ביטוח מחלות קשות
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר