השוואת ביטוח חיים

התחילו בהשוואת ביטוח חיים:

השוואת ביטוח חיים
אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת ביטוח חיים. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור :)
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
אכן קיים שוני גדול בין חברה לחברה בעלות של ביטוח חיים , ולכן מומלץ לבחון את המחיר בכמה חברות שונות טרם הרכישה. ישנם חברות שיותר זולות לקהל המעשנים מאחרות , ולכן מומלץ לבצע השוואה רחבה.
כן, עישון יכול להשפיע על מחיר הביטוח ולייקר אותו. רבות מחברות הביטוח ישקלו את הסיכון הגבוה יותר של פטירה שיש למעשנים ויבקשו תעריף גבוה יותר ממעשנים
זה תלוי בפוליסת הביטוח שרכשת. כמה פוליסות מאפשרות שינוי בכיסוי במהלך תקופת הפוליסה, אבל זה עשוי להשפיע על המחיר שאתה משלם. לרוב ניתן להקטין את גובה הכיסוי ללא בעיה , אך אם תרצו להגדיל את סכום הביטוח לרוב תדרשו לבצע חיתום על הצהרת בריאות.
כן, מצבך הבריאותי יכול להשפיע על רכישת ביטוח חיים ועל התעריף שתשלם. החברות מסתכלות על מצב הבריאות שלך כדי לקבוע את הסיכון שלך. אם יש לך תנאים רפואיים קיימים, יתכן שתחויב לשלם פרמיות גבוהות יותר או שחברת הביטוח תסרב לך בכלל.
גם אם אין לך בני משפחה שתלויים בך, עדיין יכול להיות מועיל לך ביטוח חיים. ביטוח חיים יכול לשמש לכיסוי הוצאות קבורה, לכיסוי חובות שאתה משאיר מאחור, או אפילו להשאיר מורשת לקרובי משפחה או לארגונים שאתה רוצה לתמוך בהם.

ביטוח חיים נועד על מנת לייצר חוסן כלכלי לבני המשפחה גם בתקופת משבר. רבים מהישראלים בוחרים לרכוש ביטוח חיים על מנת לקנות שקט נפשי ורוגע. שואלים את עצמכם האם כדאי לקנות ביטוח חיים ואם כן, איפה ובאיזו עלות? במאמר הבא נעשה לכם סדר בכל הקשור בביטוח חיים, נציב יתרונות אל מול עלויות ונשתף אתכם בדרכים היעילות לביצוע השוואת ביטוח חיים וגם: איך נאפשר הוזלת ביטוח חיים?  בהמשך העמוד תראו מה חשוב לקחת בחשבון כאשר אתם מבצעים השוואת ביטוח חיים בין הגופים.

ביטוח חיים – מהו?

ביטוח חיים מכונה גם ביטוח ריסק (סיכון). ביטוח חיים בסיסי מספק תשלום כספי בכל מקרה של מות המבוטח. במעמד החתימה על פוליסת ביטוח החיים ייקבע גובה התשלום בין חברת הביטוח למבוטח, מה שישפיע על גובה הפרמיה החודשית.

עם השנים עבר ביטוח החיים שדרוג וכיום הוא מכיל סעיפים שונים של ביטוח מלבד ביטוח מפני מוות. ביטוחים בשנים האחרונות כוללים פיצויים במקרים של: תאונה, פציעה, אובדן כושר עבודה, נכות ועוד – הפוגעים ביכולת לפרנס את בני המשפחה.

מה חשוב לקחת בחשבון בקניית פוליסת ביטוח חיים?

קניית פוליסת ביטוח חיים היא פעולה משמעותית מאוד שאחראית על עתיד ההכנסה החודשית של היקרים לנו, אי לכך, חשוב לבצע החלטה מושכלת לאחר בירור, חקירה והשוואה.

ביטוח חיים בא כתחליף להכנסה שלנו במידה ולא נוכל חלילה להמשיך ולפרנס את משפחתנו, חשוב לתכנן אותו היטב על מנת ליהנות מראש שקט ועתיד כלכלי יציב.

פרמטרים שחשוב לתת עליהם את הדעת 

גובה ההכנסה החודשית

יש לחשב מראש מהו גובה ההכנסה שתחסר במידה והיכולת לפרנס תיפגע. גובה ההכנסה העתידי מהווה רכיב משמעותי בהחלטה על שווי הפוליסה המתאימה למצב המשפחתי שלנו. המשוואה היא כזו: ככל שהכלכלה הביתית מושפעת יותר מיכולת הפרנסה שלנו – כך נצטרך לבחור בשווי ביטוח גבוה יותר.

התייחסות לחובות והתחייבויות

במידה ואנו חתומים על הלוואת משכנתא או הלוואות אחרות, ביטוח החיים או חלקו לא יוכל לעזור למשפחתנו מכיוון שיועבר לבנקים וללווים האחרים לכיסוי החובות. יש לקבוע את שווי הפוליסה בהתאם לחובות נוספים והתחייבויות.

גובה הוצאות המוטבים

חשוב להתייחס היטב לסעיף ההוצאות של בני המשפחה אליהם עתיד לעבור הכסף בכל מקרה ביטוחי מזכה. חשוב לבדוק האם ההכנסות מכסות את ההוצאות או שקיים פער שלילי מטריד בין ההוצאות להכנסות. בכל מקרה של פער יש לדאוג לרמת הכנסה גבוה ואיזון הכלכלה הביתית.

חסכונות ונכסים בבעלות המבוטח

אנחנו תקווה שנותיר לילדינו בירושה נכסים וחסכונות ולא חובות. במידה ואכן יש לנו כאלו, נוכל להוריד אותם משווי ביטוח החיים. אולם חשוב לדעת כי נכסים ברמת סיכון גבוהה כגון מניות, לא נחשבים לסכום ריאלי. הבורסה מתאפיינת בתנודתיות רבה כך ששווי נכסים אלו עלול ליפול תוך תקופה קצרה.

גיל מוטבים

גיל המוטבים ישפיע על גובה הביטוח. במידה ואלו ילדים בוגרים המסוגלים להתפרנס בעצמם, נוכל להוריד בסכום הפוליסה עבור הוזלת ביטוח חיים, אולם אם אלו ילדים קטנים, עלינו לשקול את אופי הפוליסה ולהעלות את שוויה בהתאם.

ייעוץ עם גורמים מקצועיים עבור ביטוח חיים

הבה נצא מנקודת הנחה שכל חברת ביטוח תפעיל את מקסימום יכולת השכנוע שלה על מנת שתרכשו פוליסה בסכום גבוה ככל האפשר. מגובה סכום הפוליסה שלכם ושל כמותכם – מתפרנסת חברת הביטוח. על מנת לקבל אינדיקציה אמיתית לגבי הפוליסה המדויקת והשווה לכם, יש להתייעץ עם גורמים מקצועיים אובייקטיביים שאינם גוזרים קופונים באם תפנו לחברה כזו או אחרת. בפגישת ייעוץ עם יועץ ביטוח מוסמך תוכלו להציג את המצב הכלכלי והמשפחתי שלכם על מנת לתאר תמונת מצב מדויקת. איש המקצוע ייקח בחשבון את הנתונים השונים ויוכל לכוון אתכם אל ההצעה המשתלמת ביותר.

מהם סוגי ביטוח החיים הקיימים בשוק?

ביטוח הכולל תשלום חודשי קבוע

ביטוח חיים מסוג זה מבטח את קרובי המשפחה של המבוטח בתשלום חודשי קבוע (בדומה לקצבה), אותו תעביר חברת הביטוח למשך תקופה מסוימת.

ביטוח הכולל פיצוי חד פעמי

בביטוח הכולל פיצוי חד פעמי, תעניק חברת הביטוח בפעם אחת את כל הסכום לפי ההסכם הביטוחי שנקבע במעמד אישור הפוליסה.

מהו סוג הביטוח המומלץ עבורכם?

פיצוי חד פעמי מהווה אופציה מצוינת עבור מוטבים שיודעים להתכלכל בצורה נכונה ולהשקיע את הכסף באפיקים מניבים. לעומת זאת, בכל מקרה בו המוטבים אינם בוגרים דיים, או אינם מבינים בהתנהלות כלכלית מושכלת – נכון יהיה להעדיף דווקא סכום חודשי קבוע שיהווה פיצוי הולם ומוגבל. 

לפני ביצוע רכישת הפוליסה חשוב לשקול היטב את היתרונות והחסרונות בכל שיטה ולהכריע לאחר שקלול כל הנתונים.

כמה עולה ביטוח חיים?

קיימים מספר משתנים המשפיעים על גובה הפרמיה של ביטוח חיים. בתמצות: מי? מה? איזה? כמה? התשובות לשאלות הבאות יהוו את הרכיבים בעלות הפוליסה הכוללת:

מי אנחנו?

לזהות המבוטח משמעות רבה בקביעת תשלום הביטוח החודשי. סטטיסטית, ככל שהגיל עולה, רמת הסיכון לתחלואה ומוות עולה אף היא, כך שגדלים הסיכויים שחברת הביטוח תשלם לקרובי המשפחה פיצוי. מסיבה זו לגיל ומין המבוטח השפעה ישרה על מחיר הביטוח. נתונים נוספים שישפיעו על אופי הביטוח הם סוג העבודה (עבודה בתחומים מסוכנים תעלה את מחיר הביטוח) וכן אורח החיים אותו מנהל המבוטח, ככל שאורח החיים בריא יותר, מחיר הפוליסה יהי נמוך יותר.

מה נרצה לקבל?

היקף הכיסוי של הפוליסה מהווה גם הוא פקטור משמעותי בתמחור ביטוח חיים. במידה ואנו רוצים להוסיף כיסויים נוספים ולא רק הגנה מפני מוות בלבד – נצטרך לשלם יותר (לדוגמא: עבור אובדן כושר עבודה וכדומה).

איזו חברת ביטוח?

קיימות בשוק הביטוח חברות מובילות בעלות שם לעומת חברות מוכרות פחות. חשוב לדעת שבתחום ביטוח חיים ניתן לקבל שירות ביטוחי מעולה גם באמצעות רכישת פוליסה מחברות פחות ממותגות במחיר מעולה.

כמה כסף נרצה לקבל?

כמובן שככל שנרצה לקבל סכום גבוה יותר בקרות מקרה ביטוחי – מחיר הפוליסה יעלה בהתאם. 

טווח מחירי ביטוח חיים

מכיוון שקשה לציין סכום מסוים כשהמשתנים כה רבים ומחושבים כל מבוטח לגופו, נוכל לתת רק טווח מחירים כללי. מחיר פוליסת ביטוח חיים עומד על עשרות בודדים של שקלים ועד מאות שקלים בכל חודש – בהתאם לתנאים שפורטו לעיל.

איך לבחור חברת ביטוח לקניית ביטוח חיים? השוואת ביטוח חיים 

חשוב לבדוק 3 פרמטרים על מנת למצוא את חברת הביטוח האולטימטיבית:

  1. בדקו את שיעור עלות התביעות – חברת הביטוח משלמת מכיסה את הפיצויים הכספיים וכדי לשמור על עצמה כגוף כלכלי מצליח היא תעשה הכל על מנת לשלם כמה שפחות. חקרו מהי חברת הביטוח המובילה בתשלום שיעור תביעות בהתאם לפוליסה אותה אתם בוחרים.
  2. בדקו מהו משך הזמן עד לתשלום התביעות – מכיוון שאנו רוצים לדאוג לקרובים לנו ללא עיכוב, חשוב לבדוק שחברת הביטוח אינה משהה את התביעות ומעכבת אותן זמן ארוך. פרק זמן קצר עד הפיצוי הוא אינדיקציה טובה לגבי חברת ביטוח יעילה.
  3. בדקו מהו מחיר ביטוח החיים – ביטוח במחיר טוב מהווה פרמטר חשוב, אולם יש להתייחס לסוגיית המחיר רק לאחר בדיקת שני הפרמטרים הקודמים של שיעור תשלום וזמן.

באמצעות נתוני בדיקה אלו, תוכלו לבצע חקר של חברות הביטוח ולהשיג את פוליסת ביטוח החיים המושלמת עבורכם.

ביטוח חיים השוואה על ידי המומחים

במידה ואתם מעדיפים להעביר את נטל האחריות לבדיקת שוק הביטוח לגורם מקצועי, תוכלו להיעזר בשירותים המקצועיים של ברטה ביטוח ופיננסים. חברה זו מציעה שירות של מומחה מוסמך להשוואת ביטוח חיים. כל מה שתצטרכו לעשות הוא לתת פרטים מזהים ומספר נתונים אישיים ומומחה מטעם ברטה יעשה עבורכם את כל העבודה. כך תוכלו ליהנות מהשוואה מקצועית שתוביל אתכם לתשלום הפוליסה הנכונה ביותר והמשתלמת ביותר עבורכם.

ביטוח חיים עם ברטה ביטוח ופיננסים

מור ברטה הינה סוכנת ביטוח עצמאית המנהלת את חברת "ברטה ביטוח ופיננסים". החברה עובדת בשיתוף פעולה עם כל חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים בישראל מה שאומר: שירות אובייקטיבי וממוקד שאינו אינטרסנטי.

עם ותק וניסיון של למעלה מעשור מור ברטה הייתה שותפה ברגעים שונים בהם כיסוי ביטוחי מדויק היווה גלגל הצלה כלכלי עבור שני משפחה במצבי משבר.

החברה מציעה מגוון שירותים ביטוחיים, ביניהם: ביטוח חיים, ביטוח בריאות, ביטוח תאונות אישיות, ביטוח אובדן כושר עבודה, ביטוח סיעודי, ביטוח מחלות שונות, ביטוח משכנתא ועוד. ברטה ביטוח ופיננסים תעניק לכם ייעוץ מקצועי תלווה אתכם כל הדרך להשוואת ובחירת הכיסוי הביטוחי האופטימלי עבורכם.

השוואת ביטוח חיים
השוואת ביטוח חיים
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר