אודותינו
אנו מאמינים שהבנת האפשרויות הפיננסיות שלך צריכה להיות פשוטה ומעצימה כמו לנשום עמוק ביום שמשי. אפילו שרק רציתם לבצע השוואת ביטוחים. לכן יצרנו את הפלטפורמה האולטימטיבית להשוואת ביטוחים, פנסיה, השקעות וחיסכון.
המשימה שלנו היא לעזור לך לקבל את ההחלטות המושכלות ביותר, לכוון אותך לעבר עתיד בטוח כלכלי ומשגשג.
Leah Segal
Leah Segal
2023-10-02
מור הגיעה מאוד מוכנה לפגישה הראשונה שלנו. השיחה היתה מאוד מקצועית ועניינית. עברנו ביטוח ביטוח ועל כל אחד הסבירה מה ההמלצה האם בכלל צריך, האם יש כפל ביטוחי ובכמה אפשר להוזיל את ההצעה. העיצה הכי משמעותית לגבי היתה בנושא ביטוח מנהלים שהראתה לי בצורה חד משמעית מה הכי נכון לי וכמה כל אפשרות עולה לי בדמי ניהול ובאיזה אפשרות אפשרות אני משלמת סכומי עתק כדמי ניהול. מה שלמדתי משיחה של שעה לא הבנתי מסוכנים אחרים שנפגשתי איתם יותר מפעם אחת. תודה מור ????
T G
T G
2023-09-19
מור בדקה את התיק הביטוחי והרפואי שלי בצורה מקצועית ונעימה ענתה לכול שאלה והיתה קשובה לשאלות ממליץ בחום על שרותיה.
Oren Papismedov
Oren Papismedov
2023-09-13
מור מקצועית מאוד ויודעת להנגיש את שפת הביטוח לשפה נגישה ופשוטה, בונה איתך מהלך מסודר ועוברת איתך על כל הנושאים. נותנת שירות ברמה גבוהה ומשרה תחושה של ביטחון.
טליה בורק
טליה בורק
2023-09-12
מור מדהימה ומאוד אחראית וקשובה טיפלה בי במהירות
אור צרפתי
אור צרפתי
2023-09-11
מור סוכנת מצוינת! יעילה, מדויקת, ואדיבה. שיפרה לי את תיק הביטוחים בצורה משמעותית. מומלצת בחום!
אוסנת מימון
אוסנת מימון
2023-09-11
מור מלווה אותי תקופה של מספר חודשים, ממליצה בחום!
Hezi Abrass
Hezi Abrass
2023-08-28
מור יסודית מאוד מסבירה לפרטים, בסבלנות ועונה על שאלות ככל שעולות במהלך השיחה. שעת השיחה נקבעה לשעות הערב על מנת לתת את מלא תשומת הלב והזמן הנדרש לשיחה
Evelyn Elizarov
Evelyn Elizarov
2023-08-08
מאוד ממליצה על מור. מקסימה, מקצועית, אדיבה וסבלנית. מענה מהיר לכל פנייה. תודה מור 🙂
Shlomi
Shlomi
2023-08-08
מקצועיים ויסודיים מאוד, ממליץ בחום.
השוואת ביטוחים מאפשרת לך להבין את הכיסויים, התמריצים והתנאים השונים המוצעים בשוק. באמצעות השוואה מדויקת, אתה מגביר את הסיכוי למצוא את הפוליסה המתאימה ביותר לצרכים שלך ולתקציב שלך.
לא. כל חברת ביטוח מציעה תנאים, כיסויים ותעריפים שונים. זו בדיוק הסיבה שלמה חשוב להשוות ביטוחים כדי לוודא שאתה מקבל את ההצעה הטובה ביותר לפי צרכיך.

כן, תמיד כדאי לבדוק את הפרט הקטן, כולל מגבלות, פרנזים, החזרים ותנאי הפוליסה. כך תוכל להבין את המהות האמיתית של הכיסוי שאתה מקבל.

ישנם מומחים בעלי רישיון מטעם משרד האוצר המספקים שירותים של השוואת ביטוחים. הם מאפשרים לך להזין את פרטיך האישיים ואת צרכיך, ולקבל הצעות מגוונות מחברות שונות, כך שתוכל לבחור את המתאים ביותר לך.

תשלומי הביטוח שלכם, הם כאלה אשר דורשים מכם להפריש מידי חודש בחודשו סכום משמעותי. מסיבה זו, לכל תשלום ביטוח יש השפעה על כל מערך ההוצאות החודשי שלכם, ואם ניתן לשלם פחות ולקבל את אותה תמורה ביטוחית – למה לשלם יותר? קבלו את כל המידע החיוני על השוואת ביטוחים, שיאפשר לכם לשלם כמה שפחות ולקבל כמה שיותר.

השוואת ביטוחים בברטה ביטוח ופיננסים

המטרה של חברת ברטה ביטוח ופיננסים, היא להעניק לכם את הביטוח הכי משתלם, בכמה שפחות עלות חודשית ועם כמה שיותר כיסוי ביטוחי שיאפשר לכם להתמודד בכבוד עם התרחישים השונים בחיים. לחברת ברטה ביטוח ופיננסים יש את כל הניסיון המעשי בשטח, כדי להציג עבורכם השוואת מחירים מתקדמת, עם כל הפרמטרים החשובים שמרכיבים את הביטוח ונוגעים לעתידכם, כך שלאחר ההשוואה מאת החברה אתם יכולים להיות בטוחים כי אתם אכן עושים את הבחירה הכי נכונה שיש.

בצעו השוואה עם כמה שיותר חברות ביטוח

כדי להשיג את ההשוואה הכי מדויקת בין חברות הביטוח, וזו שגם תספק לכם הכי הרבה אינפורמציה מהשטח, יש להקפיד על כך שהשוואת הביטוחים לא תיערך בין מספר מצומצם של חברות ביטוח, כי בסיטואציה כזו השוואת הביטוחים אינה מגלמת את מצב השוק, אלא רק של נתח מזערי שלו. ולכן, בחברת ברטה ביטוח ופיננסים חשופים למידע של כל שוק הביטוח, וכך מציגים לכם השוואה שמקיפה את כלל השוק ומספקת לכם אינפורמציה מדויקת שניתן להסתמך עליה למעשה, מתוך ביטחון מלא בבחירה שלכם שנובעת מהשוואת הביטוחים האותנטית.

השוואת ביטוחים – מחו"ל לארץ

המקור של השוואת הביטוחים, מתחיל כמובן בחו"ל. שם, כמעט ואין מקרה של לקיחת ביטוח, ללא השוואה מקדימה, שמונעת הרבה עוגמת נפש ותשלומי שווא שיכולים להיחסך. כיום, המגמה של השוואה נפוצה גם בארץ, כיוון שגם הישראליים הבינו שאין טעם לשלם בחינם על ביטוחים שדורשים עלות נוספת אך לא נותנים תמורתו כיסוי הולם. חברת ברטה ביטוח ופיננסים מאפשרת השוואה חדשנית, שכוללת את כלל חברות הביטוח ומגישה את כל המידע הנדרש לצורך הבחירה הנכונה שלכם.

השוואת ביטוחים – חיסכון משמעותי במשאבים

שוב להרים את הטלפון, לחייג לחברת הביטוח, לבקש ממנה תמחור על פי הכיסויים השונים שדרושים לכם\ להכתיב את כתובת המייל שלכם לקבלת כל המידע בכתב. ואחר כך – עוד פעם, אותו הסיפור לחברת הביטוח הבאה, ועם הזאת שאחריה, כשבסוף סאגת הטלפונים, כבר קשה לכם לזכור מי נגד מי ומה הכי משתלם לכם. השוואה בחברת ברטה ביטוח ופיננסים מאפשרת לכם לקבל את כל המידע בלחיצת כפתור, בלי כאב ראש וזמן מיותר שמתבזבז על חיפושים. כי מהיום, כל המידע על השוואה במקום מרוכז ויעיל אחד, אצל חברת ברטה ביטוח ופיננסים.

השוואת ביטוחים – חיסיון פרטים ופרטיות

אי אז התקשרתם לחברת ביטוח X רק כדי לקבל הצעת מחיר על מנת להשוות אותה עם שאר חברות הביטוח שלכם. והיום? מידי חודש אתם 'זוכים' לקבל שיחה: "מדבר כאן Y מחברת X האם הייתם רוצים לחדש את פוליסת הביטוח שלכם?" לא עוזר כמה שאתם מבקשים להפסיק לקבל טלפונים, מהרגע בו הפרטים שלכם בידי חברת הביטוח הם יעשו הכול כדי שגם אתם תצטרפו אליהם. ואם לא די בטלפונים, גם המייל שלכם מפוצץ בכל המידע החודשי שנשלח מחברות הביטוח השונות, אשר אין לכם כל קשר אליהם, ורק רציתם לקבל מהם הצעת מחיר להשוואת ביטוחים. למרבה הנס, הכול עוד יכול להשתנות! השוואת הביטוחים מבית ברטה ביטוח ופיננסים, שומרת על חיסיון הפרטים שלכם, ומאפשרת לכם לברר בסודיות הנדרשת, מבלי לספק לחברות הביטוח את הפרטים האישיים שלכם, כך שאתם חשופים לכלל המידע מבלי שחברות הביטוח יוכלו לעשות עליכם 'קופה'.

החשיבות הרבה של השוואה

לא כולם יודעים, אבל לכל חברת ביטוח בישראל, בדרך כלל יהיה מחיר שונה מרעותה בתחומי הביטוח השונים. למעשה, אזרח יכול לשלם סכום גדול מאד מידי חודש בחודשו, כאשר חברו משלם מחצית ממנו ומקבל את אותו כיסוי ביטוחי. הנתון על טווח המחירים הרחב של מחירי הביטוח בישראל, מצביע על כך שללא השוואת ביטוחים, ניתן לשלם סכומים גבוהים ולשווא. ומסיבה זו, יש חשיבות יתרה להשוואת הביטוחים, שמאפשרת לקבל את כל המידע מכלל חברות הביטוח בארץ, בצורה מרוכזת – ובכך להגיע לתמהיל שהכי משתלם לכם באופן ספציפי.

השוואתה היא המקור לאמינות

כל חברת ביטוח שתשלח לכם הצעת מחיר, תכלול בהצעת המחיר גם את האותיות הקטנות שאולי לא תשימו לב אליהם. דווקא אותם 'אותיות קטנות' ו'כוכביות' יכולים להיות בעלי השפעה מהותית במקרה של הצורך לממש את הביטוח הנרכש שלכם. כדי שלא תפספסו אף נתון חשוב, השוואת הביטוחים כוללת את כל המידע הנדרש, כולל זה שאולי נראה לכם שולי בעת רכישת הפוליסה, אך למעשה יש לו השפעה מרובה להמשך בעת מימוש הביטוח. כך, אתם יכולים להיות בטוחים לחלוטין בביטוח אותו אתם רוכשים כיוון שכל הנתונים חשופים בפניכם.

השוואת ביטוחים כקפיצה למים

השוואת הביטוחים לא רק מאפשרת לכם לבחור את הביטוח שהכי משתלם לכם, אלא ברבה מעבר לכך. למעשה, השוואת הביטוחים מספקת לכם מידע מה כולל כל ביטוח ועבור מה אתם משלמים בפוליסת הביטוח שלכם. כך, אתם לא רק משלמים מידי חודש על הביטוח שלכם, אלא גם יודעים עבור מה אתם משלמים ומהי התמורה הביטוחית לתשלומי הביטוח שלכם. השוואת הביטוחים מאפשרת לכם לקבל את כלל המידע של פוליסות הביטוח הנבחרות, ובכך להבין בדיוק כיצד פועלת הפוליסה הביטוחית ואילו תרחישים היא מכסה, דבר שמעניק לכם ביטחון וידע קריטי בכל תהליך בחירת הביטוח שלכם.

הכיסוי הביטוחי בהשוואת מחירים

נכון שאתם מעוניינים לחסוך, אבל יותר מכך אתם רוצים להגשים את מטרת הביטוח. לא משנה מהו סוג הביטוח שלכם, המטרה של הביטוח היא לכסות בכל מקרה של נזק שייגרם לגורם המבוטח. ביטוח איכותי הוא זה שמצד אחד אינו בעלות גבוהה מידי, אך זה שמצד שני מאפשר גם כיסוי רחב לקשת מגוונת של מצבים. מסיבה זו, השוואת הביטוחים מייחסת חשיבות רבה לא רק לעלות הביטוח החודשית או השנתית, אלא גם לכיסוי הביטוחי וכל מה שהוא כולל, כך שאתם יכולים לבחור את הביטוח הכי מאוזן ומשתלם, שמצד אחד כולל כמה שיותר כיסוי ביטוחי, אך מצד שאני העלות שלו אינה גבוהה.

התחלת התהליך של ההשוואה

כדי לקבל את השוואת הביטוחים שהכי מתאימה לכם, השלב הראשון יכלול את הזנת הביטוח שבו אתם מעוניינים ואותו אתם רוצים להשוות. בחירת סוג הביטוח תאפשר לכם לקבל את כל המידע הרלוונטי שתחת קטגורית הביטוח הנבחרת, כאשר הנתונים אותם תקבלו יהיו מכלל חברות הביטוח בארץ ועם פירוט שיאפשר לכם לעשות את הבחירה הכי נכונה ומדויקת בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם. בסופו של דבר, בעזרת השוואת הביטוחים תוכלו גם אתם להגיע לתמהיל מותאם אישית, שכולל את כל מה שהייתם רוצים שהביטוח הספציפי יכסה, עם מינימום עלויות לעומת חברות ביטוח אחרות.

השוואת ביטוחים בהתאם לצרכים האישיים שלכם

כל משפחה צורכת סל ביטוחים אחר ושונה, בהתאם לנתונים הספציפיים שלה. ולכן, בחברת ברטה ביטוח ופיננסים יובילו אתכם לבחירה הביטוחית הכי נכונה בהתאם לצרכים שלכם, דבר שיכלול תכנון מקדים, שימפה את כל הצרכים המשפחתיים והאישיים שלכם, כמו גם תחזית הפיננסית וביטוחית לטווח הרחוק. כך, הביטוח בו תבחרו בסופו של דבר, ישתלם לכם בהלימה מוחלטת לצרכים ולתכנון העתיד שלכם. 

השוואת ביטוחים – כלי להשפעה גם על הטווח הרחוק

למעשה, השוואת הביטוחים אמנם חוסכת לכם גם בתשלום החודשי אותו אתם נדרשים לשלם לחברת הביטוח, אך למעשה היא כוללת גם התייחסות מהותית לטווח הרחוק. חשוב לדעת כי לבחירת סוג הביטוח שלכם יש השפעה גם על המיסוי והעמלות הנגזרות, ונתונים אלו נלקחים גם הם בחשבון בעת השוואת הביטוחים, דבר שמאפשר לכם לחשוב קדימה ולבחור את קרן הביטוח שהכי תתאים לכם גם מבחינת עלות חודשית, גם מבחינת כיסוי ביטוחי, וגם מבחינת השלכות לטווח הרחוק כמו מיסוי ועמלות נלוות.

רמת המקצועיות של השוואת הביטוחים בחברת ברטה ביטוח ופיננסים

כדי להבטיח לכם את התוצאות הכי משתלמות עבורכם, חברת ברטה ביטוח ופיננסים מתחייבת להעניק לכם שירות איכותי, מקצועי ומקיף לאורך כל הדרך, תוך שקיפות מלאה של המידע וחשיפה לכלל הנתונים. בנוסף, החברה מתחייבת לדאוג למיצוי כל הזכויות שלכם מול חברת הביטוח על מנת לאפשר לכם אחריות למימוש זכויות הביטוח שלכם שמגיעות לכם ביושר.

השוואת ביטוחים עם שירות מקצועי לאורך כל הדרך

בחברת ברטה ביטוח ופיננסים, אתם לא מקבלים רק השוואה, אלא הרבה מעבר לכך. למעשה, החברה זמינה לשירותכם עבור כל שאלה, ייעוץ או בעיה, והיא מאפשרת לכם לפנות אליה בערוצים שונים, על מנת לקבל ליווי ומענה. בנוסף, כדי להקל עליכם החברה מתחייבת לספק מענה תוך מספר ימי העסקים שקבועים באתר על פי סוג השירות, כך אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מענה במהירות וביעילות עבור כל שאלה המתעוררת.

השוואה כלל מערכתית

כדי להבטיח לכם את המענה שהכי נכון עבורכם, מבחינת סוג הביטוח לו אתם נדרשים, חברת ברטה ביטוח ופיננסים מספקת מגוון אופציות ותמהילים לכל סוגי כיסויי הביטוח להם אתם נדרשים. השוואת הביטוחים תאפשר לכם לקבל לא רק מידע מספרי, אלא גם מידע קונקרטי על מצב השוק כיום בהתאם לסוג הביטוח, מצב החקיקה וכל מה שיכול להיות לו השפעה על בחירה נכונה של סוג הביטוח שמתאים לכם כעת וגם יתאים לכם בעתיד בהתאם לנתוני החיים המשתנים. כך, אתם יכולים להיות בטוחים כי הביטוח אותו אתם בוחרים לאחר השוואת הביטוחים, יתאים לכם גם לטווח הרחוק.

מה עוד כולל תהליך השוואת הביטוחים של חברת ברטה ביטוח ופיננסים

כדי למטב את התהליך, עוד טרם השוואת הביטוחים הכללית, המומחים שלנו ינפיקו דוח פנסיוני שכולל את כל הביטוחים הקיימים שלכם, ויעניקו לו ניתוח שיאפשר לכם לדעת את המצב הביטוחי שלכם כיום, לעומת המצב הביטוח הרצוי שלכם. כך, תוכלו להחליף ביטוחים שכבר קיימים בפועל, אך אינם משתלמים לכם – בביטוחים אחרים שיעניקו את אותו כיסוי ביטוחי ואף יותר, בתשלום הוגן שיתאים לתקציב החודשי שלכם.

לסיכום

השוואת ביטוחים על ידי חברת ברטה ביטוח ופיננסים, מאפשרת לכם את כל טוב עולם הביטוח- – בשקיפות מלאה. השוואת הביטוחים מטעם החברה, כוללת את כלל חברות הביטוח והפנסיה בישראל, ולכן היא מאפשרת מידע אותנטי שניתן להסתמך עליו. בנוסף, מומחי החברה יובילו אתכם כל העת, לבחירת תמהיל הביטוח שהכי מתאים לכם באופן אישי הן לטווח הקצר והן לטווח הרחוק.

השוואת ביטוחים
השוואת ביטוחים
איזה התהליך עובד בברטה?
אוספים את הנתונים

אוספים ממך את הנתונים, ולאחר מכן תן לנו להבין את הצרכים שלך (שיחה עם בעל רישיון פנסיוני).

חיסכון והשקעות
מעבר מקיף על הנתונים

ניתוח והשוואה בין חברות הביטוח והמוסדות הפיננסיים.

השוואת ביטוח מנהלים
קבלת הצעה משתלמת

מצגים לך את ההצעה המשתלמת ביותר, המותאמת אישית לך, מתוך מאגר המוצרים שלנו.

× ליצירת קשר